Wpis z mikrobloga

Dlaczego nie powstał jeszcze żaden dłuższy film o #p0lka, czyli pokazujący typową witaminkę, roszczeniową, brzydką, cwaną, walczącą o czada, oskarka i mokebe, traktującą innych facetów jak śmiecie lub co najwyżej betabankomaty. Gatunek: dramat, albo czarna komedia. Przy tej okazji można by pokazać całą galerię kukoldów, białorycerzy, spermiarzy i ich wyśmiać. Produkcja do sfinansowania z crowdfundingu. Ciekawe czy panowie z tagów #przegryw i #blackpill dorzuciliby po dychu na całość. Całość jak najbardziej do spięcia, powiedzmy 45-minutowa nowelka filmowa. Oglądalność i dostrzeżenie w mediach głównego nurtu gwarantowane.

Zgodnie z radą mirka Waldka taguję #vejt.
Pobierz SzymonXes - Dlaczego nie powstał jeszcze żaden dłuższy film o #p0lka, czyli pokazując...
źródło: p0lka
  • 7
@Pandillero: Szymkowi chodzi pewnie o ostrą satyrę, żeby się tzw. opinia publiczna zesrała. Czyli pokazanie p0lki od najgorszej strony, uwydatnienie jej najpodlejszych cech i puszczenie tego w internet.

Produkcja do sfinansowania z crowdfundingu.


@SzymonXes: A ile Szymonie przewidujecie na produkcje? Ja bym setkę dorzucił. I druga ważna sprawa, poza budżetem, kto miałby koordynować przedsięwzięcie? Bo to przecież złożony temat, potrzebne są scenariusz, reżyser, operator kamery, postprodukcja, ktoś do ogarnięcie kostiumów,
@walkowery: nie robił tego trochę vega w filmie miłość seks pandemia?
Laska 1 zdradzająca męża dając dupy ciapatemu, bo seks z mężem słaby.
Laska 2 która dała dupy pua coachowi, a potem jak się dowiedziała kim jest to się zemściła i mu zrujnowała życie (ukartowała gwałt, wsadziła go do więzienia, gdzie typ popełnił samobója) (tego nie jestem pewien w 100% czy dobrze to pamiętam, ale chyba tak było)
Laska 3 -
@Pandillero @LatajacyJeczmien obaj mi uświadomiliście, że pojechałem zbytnim skrótem myślowym. Mam na myśli prowokację, jak to Walkowery napisał. Taki film 100% p0lka blackpill i przegryw, trochę propagandowy na rzecz mgtow. Coś absolutnie antypolkowe i antykukoldowe.

A ile Szymonie przewidujecie na produkcje? Ja bym setkę dorzucił. I druga ważna sprawa, poza budżetem, kto miałby koordynować przedsięwzięcie?


@walkowery: Poniżej 80 tysięcy nie ma co siadać do stołu, lepiej byłoby 110-120 tys. Potrzeba pewnie
@SzymonXes: To ten od Wegi serio jedzie po polkach, nie skupia się na tym w 100%, ale przecież laska znudzona seksem z mężem dająca dupy ciapatemu jest wręcz memiczne. I jest to dość długi wątek bo potem z nim zamieszkuje i są śmieszne rzeczy z tym związane. Obejrzyj sobie jak ci się będzie nudzić i sam oceń.

A co do samego filmu to faktycznie fajnie by było obejrzeć taką satyrę obecnych
@SzymonXes:

Przecież jest tego całkiem sporo, tylko poukrywane.

Choćby "Świat według Kiepskich" - żona Waldka, Jolasia to p0lka w najczystszej postaci, trzyma Waldka pod obcasem, rządzi nim jak chce. A tak naprawdę po prostu nim gardzi. Cały odcinek poświęcono ich relacji - Jolasia chciała zostawić Waldka, bo nie spełniał jej oczekiwań materialnych (co dobitnie pokazuje, że w ogóle go nie kocha i nie szanuje, jest z nim wyłącznie dla pieniędzy).

Albo
Przecież jest tego całkiem sporo, tylko poukrywane.


@jagoslau: Ale to są pojedyncze smaczki, a tu chyba im chodzi o taki obraz 100% poświęcony danemu tematowi. To jednak co innego.

Poniżej 80 tysięcy nie ma co siadać do stołu, lepiej byłoby 110-120 tys. Potrzeba pewnie 8 aktorów, gdzie gaże wyjdą koło 5 tys. od osoby. Scenariusz też musi być profeska, według pomysłu i sugestii tagowych. Co do kwestii prawnych, to nie jest