Wpis z mikrobloga

#iwonawieczorek https://www.planeta.pl/Kronika-policyjna/zeznal-ze-iwona-byla-sila-wciagana-do-samochodu-zasluzyla-sobie-17-01-2023
Z tym czarnym samochodem to są informacje z trzeciej ręki i oznaczało by to, że IW dotarła w okolice swojego domu. Ojczym zeznał że nad ranem słyszał jak ktoś krzyczy "Iwona, chodź". Mało prawdopodobna wersja wydarzeń ale nawet ciekawa. Ma ktoś jakąś szerszą wiedzę na temat zebranego monitoringu na jej osiedlu ? Jest w ogóle jakaś szansa że mogła wrócić przed swój blok ?
  • 26
@thorgoth: W materiale wideo które jest na tej stronie i udostępniła grupa Lampart jest informacja że było to trzech pracowników. Kierowca oraz dwóch pomocników. Skąd to się wzięło ? "Jeden z pomocników zeznał że ją podwieźli" Źródło ???
@M1strz: nie moge znaleźć źródła, które o tym mówi, znalazłem tylko informacje o tym że zeznanie jednego śmieciarza nie zgadza się z zeznaniami pozostałych.
No ale bez różnicy czy śmieciarzy było 3 czy 4 to dalej jest nieprawdopodobne że ktoś nagle wpadnie na pomysł "hej chłopaki, a może kogoś zamordujemy i ukryjemy ciało".
@Karlayn3: Też na taką wersję wydarzeń się natknąłem. Tylko że gościa którego mieli podwozić nie było w samochodzie. Na 10 czy 15 minut zniknęli. Moim zdaniem to nie śmieciarze, ale nie przekreślam całkowicie tych osób w sprawie uprowadzenia. Może oni po prostu oszukiwali na tych śmieciach swojego pracodawcę ? W sensie że pojechali sobie gdzieś odebrać śmieci w pobliżu i przyjęli za to forsę ? Ja bym zbadał czy śmieci po
@M1strz
ano jo. Dokładnie to co piszesz. Te ustalenia były zgłaszane do prokuratury, potem właśnie zajęła się tym krajówka. Myślę więc, że posprawdzali ten trop. Kij wie o co tam chodziło z tym podwożeniem gościa widmo i zboczeniem z trasy. W każdym z wątków każdy coś kręci, niesamowite to jest.