Wpis z mikrobloga

Jeśli mężczyzna nie chce przyjąć nazwiska żony, to red flag, czyli oznaka tego, że jej nie szanuje, nie kocha, nie chce budować z nią rodziny, poniża ją przy rodzinie i znajomych.

Jeśli ma ból zada o to, że jego żona nie chce przyjąć jego nazwiska, to znak, że jest zaburzonym, toksycznym, zakompleksionym małym chłopczykiem, który nie wie, co to miłość, a kobiety to dla niego nie ludzie, a przedmioty codziennego użytku, własność.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #slub #p0lka #mgtow #blackpill #mizoginia
  • 22
@AlienFromWenus: kiedy feministki w końcu zrozumią, że w relacjach damsko-męskich nie ma symetryczności, ponieważ rola jaką mają płcie do spełnienia i ich biologia są różne.

To jest sedno całego Waszego problemu. Zrozumienie tej jednej rzeczy wystarczy aby zdmuchnąć z planszy cały nowoczesny feminizm, który jest szkodliwy i wiąże się z całkowitym brakiem wiedzy na temat natury obojga płci. A ta wiedza jest kurde podstawowa i łatwodostępna, a także oczywista. Wystarczy zaakceptować
@Ksut_Melodi:
Prawdziwym problemem jest to że to wy spychacie nas na margines oczekując pełzania po dnie pełnego przyziemnych spraw i pragmatyzmu, budując tym samym nad nami szklany dach, przez który możemy patrzeć w gwiazdy jak w skrzywym zwierciadle, a sami siedzicie na tym dachu, tłumacząc to rolami biologicznymi, płciowymi i innymi pierdami, które u ludzi zależą od rozumu i własnej woli, którą wy chcecie odebrać kobietom zmuszając je do bycia matkami
@AlienFromWenus Rozumiem, że nie lubisz, jak mężczyzna otwiera przed tobą drzwi, płaci za Ciebie, daje kwiaty i prezenty, broni, pociesza, organizuje wycieczki? Czy twój mężczyzna nie robi tego ponieważ uznaje to za poniżające i uwłaczające? Jeżeli tak, to czy naprawdę Ci to pasuje?
@Narhek: dlaczego wy najpierw zadajecie pytanie o coś jakby to istniało zamiast dowiedzieć się czy to w ogóle istnieje?

Mój niebieski nie uważa tego za uwłaczające (xD skąd to stwierdzenie) ale zwyczajnie tego niego robi a mi to nie przeszkadza, nigdy od niego kwiatów nie dostałam a bronić mnie nie ma przed czym xD
@lexico: nie ciebie pytałam ale jak już się webaeś to właśnie @Ksut_Melodi stwierdził

nowoczesny feminizm, który jest szkodliwy i wiąże się z całkowitym brakiem wiedzy na temat natury obojga płci.

Co trzeba mieć w głowie, by w dyskusji na temat tradycji podawać przykład "natury płci"?
Co ma płeć do tradycji i kultury z której wywodzi się ślub i zmiana nazwiska?
Co to ma wspólnego z biologią?

Jeśli odpisałeś na moje pytanie