Wpis z mikrobloga

Wczoraj odpisałem tuzie lewicy, @anonimek123456 że Sonia na u2 miała lepiej niż ci wszyscy hiviarze na jego squocie; jego pozytywne usposobienie i niechęć do cenzurowania zdania innych przegrały i usunął mój komentarz, więc odpowiem Ci jeszcze raz lewicowy chłopku:

SONIA NA U2 MIAŁA LEPIEJ NIŻ CAŁY TWÓJ SQUOT RAZEM WZIĘTY, NAWET LICZĄC TYCH CO PRZED CHWILĄ "PILI" KOMPOCIK

#danielmagical #bekazneuropy #bekazlewactwa #4konserwy #bekazpodludzi #patostreamy
octopussy8 - Wczoraj odpisałem tuzie lewicy, @anonimek123456 że Sonia na u2 miała lep...

źródło: lewicowa_Kurka

Pobierz
  • 4
@octopussy8: fakty są takie, że jakoś 90% osób twierdzących, że Sonia była maltretowana nie śledzi poczynań na U2. Czy pies był zaniedbany? Prawdopodobnie tak, ciężko wszystko dokładnie sprawdzić, ale zakładam, że pewnie Jaca i Baobab zlali temat kiedy Goha i Tucznik siedzieli w pierdlu. Patrząc jednak na to, jak traktowano tego psa (streamy) i porównując to do większość Polaków, którzy mają zwierzęta, to Sonia wcale nie miała jakoś najgorzej. Faktem jest