Wpis z mikrobloga

To jest zdjęcie w tle dziewczyny na #facebook która jest w związku z chłopakiem XD Na FB status też ustawiony że w związku i jego imię nazwisko XD
Co myślicie? Chcielibyście żeby wasza partnera miała takie zdjęcie? XD
Edit...Zaręczona
Edit...Ma 21 lat XD mi wygląda na 35 xd sam mam 22 a wyglądam o wiele młodziej

#p0lka #przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #heheszki #cycki
L.....n - To jest zdjęcie w tle dziewczyny na #facebook która jest w związku z chłopa...

źródło: temp_file.png2463055820588563725

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@LonNon: powiem tak, jak się kochają to c*uj z nimi
Ofc ja bym nigdy bie zaakceptował, ży y partberka takie zdjecie sobie robila,
Tyle, że najpierw do tego trzeba mieć partberke, a do zdobycia parnerki potrzebna jest jakakolwiek interakcja z kobietami ehh
  • Odpowiedz
@LonNon: w dupie to mam. Jak są razem szczęśliwi i mu to pasuje to ona może co tydzień urządzać sobie gang bang, a nic innym do tego. Nie każdy jest monogamiczny.
  • Odpowiedz
@LonNon: jeśli faktycznie ona jest lojalna wobec tatusia/sponsora to bym chciał, aby moja dziwka trigerowała nieudaczników i piwniczaków, inceli takimi fociami. Przynajmniej ma się czym pochwalić, ale niestety nie stać mnie. ()
  • Odpowiedz
@LonNon: Nie chciałbym takiej dziewczyny, bo po pierwsze swieci dupa i daje jasno znać, ze jest łatwa, a po drugie skoro wrzuca takie foty to jest po prost śmierdząca atencjuszka, a życie z taka to nie jest bajka. Poza tym ma kiepsko zrobione cycki zaraz sutki wyjdą poza cycek są tak wysoko
  • Odpowiedz