Wpis z mikrobloga

Eh, przychodzi do pracy nowy ziomek, na rozmowie spoko wiedza o php/js, kilka własnych projektów. Na początek dostaje łatwe zadanie - klient nie chce widzieć gwiazdek oznaczających wymagalność pola w formularzach. No to ziomek dumny wchodzi w plik CSS i dopisuje "* {display: none}".

Coś wyczuwam, że będzie ciekawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracait #programista
  • 27
  • Odpowiedz
@ZygmuntTamburino: temu, że i na teście rekrutacyjnym rozwiązał zadania z CSS i w swoich projektach też podkreślał, że pisał je samodzielnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podczas testu pozwalamy korzystać z Google, bo jednak trzeba też umieć wyszukiwać informacje, ale nie sądziłam, że ziom zamiast wygooglać, zrobi i powie "o znikło". Co się naśmialiśmy to nasze xD
  • Odpowiedz
@beelzebub-chan: dla oświeconego wykopka to #grazynacore, a dla firm miejsce do publikacji ofert pracy. Poza tym jest tam tez sporo osób, których wpisy są pomocne. To tak jakby Ciebie nazwać przegrywem albo patola bo siedzisz na serwisie gdzie jest tag przegryw i daniemagical
  • Odpowiedz
@beelzebub-chan: A ja dostałem w 3 dniu pracy pochwałę, że jak na pierwszą samodzielną pracę jest dobrze, a 4 dnia opierdziel, że nie stosuje się do wytycznych organizacji pracy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz