Wpis z mikrobloga

Witajcie Mireczki,

W ramach walki z zimową handrą zacząłem nagrywać filmiki o tym, co pichcę w kuchni. Są to moje autorskie przepisy ulepszane na przestrzeni lat, o mega prostej formie i dobrym smaku. Chciałbym podzielić się nimi z Wami.

Filmy będą w formie 10 minutowej, bez gadania, tylko przygotowanie składników i pichcenie.

Chcielibyście zobaczyć, jak zrobić takiego tosta? Może macie jakieś sugestie? Zapraszam do rozmowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#youtube #polskiyoutube #pytanie #pytaniedoeksperta #jedzenie #gotujzwykopem #gotowanie
wylaczenaamen - Witajcie Mireczki,

W ramach walki z zimową handrą zacząłem nagrywać ...

źródło: tost

Pobierz
  • 50
@wylacze_na_amen
Mnie się podoba tak jak jest. Nic nie zmieniaj. Super krótkie ujęcia i setka cięć w jednym filmie to dosłownie content dla gimbusów i zoomerów. A kanały o gotowaniu nie celują w taką widownie.

Ale faktycznie mógłbyś jakąś lampkę gdzieś dodać, żeby było jaśniej.
@lux_perpetua
Z tego co pamiętam to klasyczny cykl mikroblogera. Czyli w pewnym momencie było przesycenie jego filmami, a że jego przepisy to były bardzo proste rzeczy w stylu jak zrobić wodę z solą (ale trwające zawsze 10 minut, żeby reklamy się zgadzały) , to ludziom się to znudziło i zaczęli go hejtować pod każdym filmem, aż w końcu zwinął się z wykopu.

Ale jakieś prawdziwej afery to z nim nie było
@Villthuriss @lux_perpetua @Budo Aferą było tylko to, że się wycofałem z publikowania tu autorskich treści. Co ciekawe Ci co pisali "hurr durr ale wrzucasz gówno nie chcemy tu tego" później zmienili narrację hurr durr wybiłeś się na Wykopie i zapomniałeś. Kilka osób w moich znaleziskach robiło burdel i strasznie toksyczną atmosferę więc uznałem, że jak te znaleziska mają tak wyglądać to nie ma sensu bo w Wykopie zawsze ceniłem sobie najbardziej kwestie
@wylacze_na_amen:
10s trwa prezentacja składników. Tyle samo co otwieranie masła :D
Ale co jest w dużym białym słoiku? Sól czy cukier? Co to za mięsko?

Sposób krojenia cebuli zdradza, że jesteś początkującym nawet jak na standardy amatorów. Nóż tępy i nieodpowiedni. Technika krojenia nieznana w kuchniach profesjonalnych.

1:40 - 2:10 - coś sypiesz. Wypadałoby podpisać, bo jeśli ktoś nie zapamiętał składników z pierwszych sekund, to trudno będzie mu zgadywać
2:50 cóż
@wylacze_na_amen: jak wdrożysz większość uwag co ludzie pisali (oświetlenie, nóż, dźwięki/muzyka, inne cięcia, napisy), to coś z tego będzie, teraz ogólnie jest bardzo spoko jak na pierwszy film

Ja bym dodał jeszcze, że całość jest mało estetyczna, bo jednak jest to film, więc fajnie byłoby wybrać ładną cebulę całą, a nie jakąś kilku dniową z lodówki już zaczętą, keczup może do jakiejś ładnej miseczki przelać, tak samo sos czosnkowy, masło na