Wpis z mikrobloga

@i-marszi: Pełna zgoda, ale jako, że zawodowcami nie będziemy to kto nam zabroni czuć trening w nogach i dupie? :) Sam zrozumiałem z wiekiem, że trening 80/20 to wcale nie brednie, ale jestem typem który nie lubi klepać kilometrów, czy to biegając, czy na rowerze. Mam tu w okolicy Ziomeczka, który co drugi dzień 100km klepie na rowerze, 13kkm rocznie jeździ, przychodzi lato to zgarnia KOMy od niechcenia. Albo ostatnio na
@i-marszi: No ale przecież nawet w czasie tej jazdy robił interwały, więc co to za #!$%@? xD

Za dwa tygodnie to też sobie będę grzał dupsko w cieplej Hiszpanii i robił 4 godziny + spokojnym tempem z jakimiś interwałami. A teraz to wychodzę na to zimno, robię co mam zrobić i wracam do domu.
No właśnie mnie to rozwala, przy takim tętnie to ja stoję w miejscu XD

@guru8: ja podobnie, na widok roweru mam tętno 120+

tutaj też fajny przykład treningu, 40/20

@dablju_: te numerki to dla mnie strefa "zgon"

Dzisiaj robiłem L2, spokojne tempo - HR 156.... jak teraz patrzę na głębszą statystykę, to było bardziej L2/L3, przełom. Ale to i tak wysokie tętno względem prosów.
@i-marszi: wiadomo że nie do powtórzenia przez amatora, ale w wartościach względnych to jest 125% ftp i sprint na 200-210%. Da się zrobić przy mniejszej ilości powtórzeń :D

ja podobnie, na widok roweru mam tętno 120+


@jagodowy_krol:
No chyba przesadzacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pół godziny, 167W i średnie tętno 128BPM. A ja to raczej z tych beztalentu i już trochę starszych, ale ze sporym zaparciem treningowym.
@TypowyXD: @dablju_ @Poemat
Kwiatkowski i Gołaś są z mojej okolicy. Znajomy zna

@jarnunvosk: trochę Kwiatkowskiego albo raczej mają wspólnych znajomych. Kiedyś pojechał z nimi na "przejażdżkę" Oni ponoć jechali sobie bez trzymanki, na luzie rozmawiali a ten mój znajomy nie był w stanie utrzymać im koła :) Znajomy ma coś koło 300W FTP jakby co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@jarnunvosk

czas na treningi + dwie ręce
i-marszi - @TypowyXD: @dablju_ @Poemat 
Kwiatkowski i Gołaś są z mojej okolicy. Znajo...

źródło: Screenshot_6

Pobierz
@i-marszi: wiesz, to jest jak z trójbojem siłowym czy kulturystyką: doping sam nie trenuje i nie powoduje że wszystko rosnie. Tak samo masz w kolarstwie, rower sam nie pojedzie. Nikt chłopakom nie zabiera ogromu pracy i wyrzeczeń włożonych w zrobienie takich pięknych karier sportowych które możemy podziwiać, tylko nie oszukujmy się - na sucho to nawet trawa nie rośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znam osoby z różnych