Wpis z mikrobloga

Tyle się naczytałem o tym Heavy Rain że aż wreszcie udało mi się zagrać no i miała to być ciekawa, zaskakująca i wciągająca gierka a tak gram i nie rozumiem jej fenomenu. Jakiemuś gościowi zmarło dziecko w wypadku a drugie porwał mu seryjny morderca, no gość ma mega pecha więc szukamy tego dziecka i to tyle w sumie xD

Fabuła jest tak absurdalna i głupia że to aż głowa boli, seryjny morderca wysyła nam przesyłkę a w niej kluczyki do samochodu które jest od kilku lat u mechanika i mamy nim szybko jechać bo tak mówi nagrana wiadomość xDDDD

Ogólnie akcja mega wolna a kamera debilnie odskakuje a dodatkowo trzeba machać myszką jak debil do tego stopnia że brakuje blatu na biurku, przecież to ciągnięcie myszką jest absurdalne i nie ma żadnego sensu. Na #!$%@? mam ciągnąc myszkę i tworzyć jakieś śmieszne wzorki skoro mógłbym sobie po prostu klikać cokolwiek na klawiaturze jak w innych normalnych grach.

Szukanie śladów morderstwa, chodzisz powoli po dość dużym obszarze na którym są 4 punkty do których musisz podejść a potem sobie idziesz dalej i to tyle, przecież czułem się prawie tak samo jak 15 lat temu gdy wykonywałem questy w Metinie xD

Wyłączyłem po kilku godzinach i nie wiem czy dam radę w to grać, tym bardziej że już się domyślam jak się to wszystko skończy a gra próbuje chyba być zaskakująca, mega bida ogólnie i mega rozczarowanko mam :/

#gry #staregry #takaprawda #zalesie
  • 6
Spoko jest kierujemy kilkoma postaciami i ogólnie dużo się w okół wydaje dziać - jakieś sny, trochę akcji, trochę poszukiwań no ale to wszystko jest jakieś ociężałe i jakieś takie nijakie, ja to nie wiem jakim cudem ta gra była tak bardzo popularna :x
@Lesrley: Naczytałeś się jaka ta gra zajebista, przez co nie jest zaskakujące, że odbiłeś się od tej gry, ponieważ bardzo często tak jest.

PS Próbowałem w to grać, lecz sterowanie na klawiaturze, to mordęga, a jak chciałem wziąć grę o androidach, to co chwilę mi się gra wywalała i nie było żadnego fixa na to :/
@Lesrley: Nie wiem co to za gierka, ale zrobiłeś właśnie błąd, że się nahajpowałeś na nią ;)
Tak jak ludzie, którym podobał się CyberPunk, to raczej byli ci, którzy nie fapowali do premiery, tylko odpalili bez wielkich oczekiwań, albo wręcz myśleli, że to szrot i się pozytywnie zaskoczyli.