Wpis z mikrobloga

Hej widzę że tu na wykopie dużo ekspertów jest. Jeśli zależy komuś na jak najlepszych przeżyciach psychodelicznych to co jest najlepsze w jakiej kolejności?
-Najlepsze LSD?
-DMT podobno jeszcze silniejsze działanie?
-Grzyby też spoko ale trochę słabsze jednak?
-MDMA to bardziej pobudzająco działa tylko? bo polecany na imprezy wśród ludzi?

#narkotykizawszespoko
#lsd
#dmt
#mdma
  • 11
@kuba4333:

Grzyby też spoko ale trochę słabsze jednak?


( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Najważniejsze jest S&S substancja jest tylko katalizatorem lub dodatkiem. Ale prawdopodobnie dla większości najmocniejsze będzie DMT

Kolejność?
Rób co chcesz ludzie rożna kolejność wybierają i każda z tych opcji ma swoje zalety i wady.
@kuba4333: wszystko ma swoje wady i zalety, a siła rażenia w głównej mierze zależy od ilości substancji, w normalnych dawkach wymienione przez Ciebie MDMA < LSD < DMT. Przy czym wielu ekspertów uważa, że w przypadku MDMA bad trip nie jest możliwy, ale przeżycie psychodeliczne jako takie jest najbardziej ubogie. Jeśli chodzi o LSD, to niektórzy czują się niekomfortowo z czasem działania substancji, który jest dość długi. Natomiast DMT solidnie, ale
@kuba4333: jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie, ale aby doustnie zadziałało, musisz się wspomagać imao, pali się czangę, a czyste DMT się waporyzuje.
@kuba4333: jak chcesz. MDMA to zupełnie inny profil i działanie więc nie porównywałbym tej substancji z resztą. Z całej reszty to pewnie wybrałbym LSD albo grzyby. Jedyną zaletą grzybów jest fakt, że są growkity i co najważniejsze: trip trwa parę godzin a nie kilkanaście
@kuba4333: ja polecam na początek średnią dawkę grzybów (np. 2g suszonych łysiczek). Trip jest złożony wielowarstowy, zmienia się, ewoluuje, wypluwa cię jak nowo narodzonego. Oczywiście ważny jest set & setting, im mniej ludzi i bodźców zew tym lepiej, muzyka jest najważniejszym elementem, przygotuj wcześniej sobie playliste, musisz eksperymentować, bo wiele gatunków muzycznych nie pasuje, najlepiej na pierwszą połowie tripa jakieś pogańskie/szamanistyczne rzeczy do tańczenia, albo elektronika typu psy/trip, w środku jakieś
@Juzbrig: Dzięki za szczegółowy opis.
W sumie tak się zastanawiam, pytałem się na wykopie już o różne rzeczy z przeróżnych dziedzin i nigdy nie otrzymałem choć zadawalajacej odpowiedzi a jak się zapytałem o narkotyki to od razu dostałem bardzo szczegółowe odpowiedzi których w polskich Googlach sie nie znajdzie xd.