Wpis z mikrobloga

@Krupier
może to postanowienie nic nie zmienia bo ratę odsetkową i tak trzeba będzie zapłacić jak w poprzednim przypadku, ale za to wydasz 30 tys. na opłacenie kancelarii ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Krupier: No ale czym się podniecasz? Tym że nie umiesz czytać? Sąd uwzględni stronę banku i miniratka będzie w zębach przyniesiona


O proszę, już sprawę rozgryzłeś? Jednym komentarzem w kilka minut zamiast w kilka lat? Już wyrok znasz? Kurde, marnujesz się tutaj.
@Krupier: Już jedno takie orzeczenie było i wiborowiec potem w sądzie przegrał.

Naprawdę, wiborowcy to jeszcze gorszy podgatunek niż frankowicze. Ale na szczęście ci żadnym kruczkiem prawnym się nie wywiną
@Krupier: zabezpieczenie w sprawie jest całkiem sprawiedliwe skoro nie ma ostatecznego wyroku. W razie wyroku korzystnego dla kredytobiorcy, byłby on bardziej poszkodowany niż bank.

Natomiast zabezpieczenie nijak się ma do ostatecznej decyzji sądu w sprawie. To tylko środek zapobiegający trudnym do odwrócenia w skutkach zdarzeniom.
Natomiast zabezpieczenie nijak się ma do ostatecznej decyzji sądu w sprawie. To tylko środek zapobiegający trudnym do odwrócenia w skutkach zdarzeniom.


@markier: ja to wiem. Powiedz to tym asom z mickiem na czele bo zdają się tego nie rozumieć.
@Krupier: To raczej Ty czegoś tutaj nie rozumiesz, bo cieszysz się jakby sprawa byłą wygrana, a jedyne co sąd tu powiedział to "sprawa zostanie zbadana". Ci klienci nie są ani cm bliżej do uwalenia WIBOR-u.
@JC97
Weź poczytaj dokładnie wszystkie mojego komentarze plus screen wpisu micka bo ja już serio łatwiej nie umiem napisać by do was doszło o co mi chodzi.
@Krupier: To może napisz o co Ci chodzi, bo cieszysz się tutaj z tej samej decyzji (żadnego wyroku) sądu co była te kilka miesięcy temu, a ona wnosi mniej więcej tyle co odroczenie płatności mandatu jeśli odmówisz przyjęcia. Jeśli sąd uzna zapisy w umowie za zgodne z prawem to raty będą normalnie spłacane.

Mick jak zwykle zrobił z siebie debila czytając wybiórczo informacje, a Ty robisz dokładnie to samo.
@JC97: przecież od początku ironizuję i nabijam się właśnie z takich gamoni jak mick (czy ten typ wyżej w komentarzach, który już wyrok wydał), który gdy sąd zmienił formę zabezpieczenia już obtrąbił koniec sprawy podczas gdy do realnej rozprawy jeszcze tak naprawdę nie doszło, a ostateczny wyrok poznamy pewnie przy dobrych wiatrach dopiero za kilka lat.

Nabijam się też z tego, że ta grupka ludzi (micki, mookie, pastiboxy i inne) jak
@Krupier: Robisz dokładnie to samo tylko w drugą stronę.

jak teraz sąd zasądził na korzyść (chociaż to taka połowiczna korzyść)


@Krupier: No taka 1% korzyść, bo to orzeczenie absolutnie nic nie wnosi. Jw. - analogiczne jak z odmówieniem zapłacenia mandatu.