Wpis z mikrobloga

no #!$%@? nie wierzę xDD

Zamówiłem ostatnio buty ze sklepu sport2002.pl i się okazało, że są jednak na mnie ciut za małe. W regulaminie sklepu jest napisane, że można produkt wymienić, wystarczy odesłać i napisać jaki rozmiar itd. No to tak zrobiłem, buty po dosłownie 20 sekundach na stopie poszły do pudełka i odesłałem z powrotem, co ciekawe razem z hajsem na drogę powrotną, bo trzeba dorzucać pieniądze do każdej przesyłki xD

I teraz uwaga. Przez ponad tydzień nie dostawałem żadnego znaku życia, mając potwierdzenie od kuriera, że 13.01.2023 moje buty były z powrotem u nich. Ba, nie odebrali żadnego z około 10 telefonów, nie odpisali na maile, ale pomyślałem: "no dobra, mają 14 dni regulaminowo, to dam im spokoj".

I teraz petarda xDD
Dziś dostaję paczkę, z butami, ale tymi poprzednimi i listem pic rel #!$%@? xDD

Zdjęcia butów w komentarzu.

Dajcie proszę jakieś pomysły co z nimi zrobić, bo ręce opadają.

#patologia #wykopefekt #zakupy
wootschki23 - no #!$%@? nie wierzę xDD 

Zamówiłem ostatnio buty ze sklepu sport2002....

źródło: IMG_5254 kopia

Pobierz
  • 58
Ale co ma stan do tego i jakieś wymyślone regulaminy sklepu?
Masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odegłość i nie ma w ogóle sensu dyskutować z nimi.
Sklep nie może odmówić zwrotu, jedynie może obniżyć wartość ze względu na stan.
Jedynie z czym nic nie zrobisz, to kwota jaką Ci zwrócą.
Jeżeli będziesz uważał po zwrocie, że za dużo potrącili to pozostaje sąd.
@wootschki23: pewnie gdybyś zwrócił z powodu że buty wyglądają na używane to nie byłoby żadnego problemu. Dlatego ja czasem wolę dopłacić więcej a kupić w jakimś "większym" sklepie, bo ten po nazwie wygląda już jak jakiś mały butik co dorabia sobie sprzedażą wysyłkową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wootschki23: #!$%@?, kupujesz buty w jakimś sport2002 i się dziwisz, że cię nie traktują jak człowieka. #!$%@?ć takie januszexy, tylko wielkie sieciówki i korpo. Naucz się, że od Polaków i ludzi wschodu niczego się nie kupuje i nie robi interesów. Kup te buty na zalando albo na stronie oficjalnej salomona i będziesz miał spokój
@wootschki23
buty wyglądają na 100 procent używane, co prawda niezbyt intensywnie ale ktoś wyszedł w nich 2 razy do żabki

jeżeli to nie Ty to w takiej sytuacji w dniu otrzymania paczki dzwonię do sklepu i zgłaszam to co widzę żeby nie mieć podobnej sytuacji do Ciebie. Nigdy nie oglądasz czy ciuchy które otrzymujesz nie były używane albo nie są uszkodzone?

Na miejscu sklepu też bym tego nie przyjął.
@wootschki23: Moim zdaniem odmowa zasadna. Brak metek, ślady piasku/kurzu na pięcie.
Jeżeli faktyzcnie takie przyszły, to się naucz Pan na przyszłość -towar na zwrot 14 dniowy dopieszczamy przed wysyłką, nawet jeśli coś było. Jeżeli nie było metek, to dzwonisz do sklepu i mówisz, że hola, nie ma metek, przysłaliście mi używany towar - a następnie mail na podkładkę. 5 minut później piszesz w tym samym wątku, że przymierzyłeś i chcesz zwrócić.
@wootschki23: na "outsole" są zagięcia - but był noszony- też bym odmówił ... jak takie dostałeś to mega nie fajnie bo dostałeś buty które ktoś miał na nodze tak długo aż jego spocona stopa "podzieliła się temperaturą" z obuwiem i doszło do formowania pod stopę użytkownika...
@wootschki23: zamawianie z jakiś pseudo sklepów xD wy się #!$%@? nigdy nie nauczycie i będziecie dymani, chcesz mieć namiastkę traktowania klienta poważnie to zamawiasz buty tylko na:

- Allegro
- Amazon
- e-obuwie
- Zalando
- bezpośrednio na stronie producenta
- ewentualnie jakieś CCC, Deichmann, małe sieciówki z butami typu Distance