Wpis z mikrobloga

Iść od razu do fizjo lub robić jakieś prześwietlenia/rezonans (może uda się za free z compensy)? Czy czekać tydzień/dwa omijając ćwiczenia które obciążają ten bark?

OHP robię 55kg w serri chciałem 57,5 spróbować #!$%@?łem 2,5 z 5kg i spróbowałem 62,5kg. Udało się raz, ale od kilku dni lewy bark mnie #!$%@?. Tzn takie uczucie jakby jakieś pojedyncze włókna się naderwały(?). Boli przy robieniu ohs tak naprawdę tylko. Wznosy bokiem z hantlami mogę robić. Plus czasami leżąc na boku na tym ramieniu też czuję dyskomfort.

#silownia #mikrokoksy
źródło: ohp-600x535-1

Co robić po urazie?

  • Poczekać tydzień/dwa i zobaczyć 58.7% (37)
  • Iść od razu do fizjo 38.1% (24)
  • Zrobić rezonans/inne badanie 3.2% (2)

Oddanych głosów: 63

  • 4
@Wirtuoz: 48h widocznie się nie zmniejszy bolesność - USG minimum i do fizjo. Będzie lepiej - odczekaj 7-10 dni, wprowadź proste ćwiczenie typu rehab na staw ramienny, obserwuj. Będzie lepiej - ćwiczysz, będzie gorzej/tak samo - USG minimum i do fizjo. Nie idź do niego bez diagnostyki obrazowej.
@Poemat: to już się stało 6 dni temu i było lepiej, bo nawet tego nie czułem/zapomniałem o tym. 2 dni temu sobie odnowiłem znowu robiąc OHP, ale tak z ciekawości samą sztangą pomachałem OHP wczoraj i było lepiej. Więc niby jakiś progres jest, ale na pewno nie mogę tego obciążać aż tak.