Wpis z mikrobloga

Co robicie z odzyskanym czasem w ostatnich dniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
Ja więcej gotuję, mam sporo zdjęć, jak już naprawią tagi to nie będę pamiętała co jest w środku tych dań ;)
Obczajam nowy serwis #hejto, średnio mi to idzie, podobnie jak tu teraz.

Nadrabiam #film, zaczęłam https://www.filmweb.pl/serial/Wednesday-2022-877761 Wygląda mi na familijną, sprawna komedyjkę z łagodnym czarnym humorem, kończę Skazaną (na serio polecam). Zabijam ludzi w #rdr2 jakby byli królikami, pierwszy raz gram w strzelankę, zamienię się chyba w chłopa. Jestem na końcówce książki pt. "Moja matka psychopatka" - nie polecam, badziew, co Ty wiesz dziewczynko o matkach psychopatkach ;P
Poza tym tęsknię za starym wykopem, moim tagiem #arinkaofood i całym #gotujzwykopem, fajni tam kiedyś ludzie przesiadywali, pozdrawiam Was () ( ʖ̯)

Czuję że wszyscy są rozgoryczeni. Wszyscy dziś jesteśmy przegrywami :D
Nawet mnie już nikt nie hejtuje od paru dni, serio czuję że coś się staneło.
W pierwszych godzinach nowego ładu pisałam adminowi na mirko że trzeba zrobić zbiorczy temat do wprowadzania poprawek i konsultować je na bieżąco z ludźmi. Nie posłuchał i zrobił się syf zamiast wspólnego ogarniania.

Na zdjęciu jest wczorajsza focaccia (włoski chlebek) przed pieczeniem, na cała blachę, z kilograma mąki. Z pomidorem suszonym, czosnkiem, rozmarynem i gruboziarnistą solą.

#bojowkapiekarska #wykop #zalesie
arinkao - Co robicie z odzyskanym czasem w ostatnich dniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)? 
Ja więcej g...

źródło: 20230121_212426

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@arinkao: Od pewnego czasu obserwuję co się dzieje na hejto.
Ciężko się z niego korzysta, jest paskudny z wyglądu i przez ostatnią dobę niemal nie działał.
Jeśli chcesz zdobyć na nim popularność, najlepszym sposobem jest naśmiewanie się z Wykopu, lub uczestnictwo w dyskusjach o tym jaka grupa społeczna powinna mieć zakaz korzystania z hejto.
Napisałaś mi kiedyś, że powinienem częściej pisać na wkurzeniu, więc pozwolę sobie odesłać Cię do mojej recenzji
  • Odpowiedz
  • 1
@paramyksowiroza: Widzę że wszyscy jesteśmy dziś przegrywami, wkurzenie masowe na wszystko. Nie dość że wojna, nie dość że inflacja, nie dość że styczeń, nie dość że komuna to jeszcze wykop się wyrypał na pysk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@paramyksowiroza: Piszesz jak ja 2 dni temu. Przejdzie Ci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zobaczymy. Aktualnie większość moich znajomych z wykopa ma etap maksymalnego wkur....na admina. Po prostu wszyscy są wściekli, inni już załamani. Sporo odeszło.
  • Odpowiedz
@arinkao: Jeszcze parę takich dni na hejto jak dziś, to pewnie wrócą.
A tego wkurzenia w sumie za bardzo nie rozumiem.
Przy #wykopthebeststyle wykop wygląda znacznie przyjaźniej, po zmianach jest parę zmian na minus, są też jakieś plusy.
Staram się patrzeć na to wszystko trochę przez palce i nie gorączkować się bez potrzeby.
Po prostu wolę stanąć trochę z boku, popatrzeć na to wszystko bez emocji i potem ewentualnie podjąć jakąś
  • Odpowiedz
@arinkao: Naprawdę zły byłbym wtedy, gdyby rzucili nową wersję z nastawieniem "teraz macie z tego korzystać, my nic więcej nie zrobimy".
Ale widzę aktualizacje, widzę dialog pomiędzy administracją i użytkownikami, a to kwintesencja dobrego programowania.
Wszyscy mamy prawo się czuć trochę jak króliki doświadczalne, ale przy projekcie na taką skalę to najlepsze rozwiązanie, serio.
Po prostu w takiej perspektywie warto rzucić "wersję beta" i pozwolić użytkownikom się wypowiedzieć, niż trzymać się
  • Odpowiedz