Wpis z mikrobloga

Co robicie z odzyskanym czasem w ostatnich dniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
Ja więcej gotuję, mam sporo zdjęć, jak już naprawią tagi to nie będę pamiętała co jest w środku tych dań ;)
Obczajam nowy serwis #hejto, średnio mi to idzie, podobnie jak tu teraz.

Nadrabiam #film, zaczęłam https://www.filmweb.pl/serial/Wednesday-2022-877761 Wygląda mi na familijną, sprawna komedyjkę z łagodnym czarnym humorem, kończę Skazaną (na serio polecam). Zabijam ludzi w #rdr2 jakby byli królikami, pierwszy raz gram w strzelankę, zamienię się chyba w chłopa. Jestem na końcówce książki pt. "Moja matka psychopatka" - nie polecam, badziew, co Ty wiesz dziewczynko o matkach psychopatkach ;P
Poza tym tęsknię za starym wykopem, moim tagiem #arinkaofood i całym #gotujzwykopem, fajni tam kiedyś ludzie przesiadywali, pozdrawiam Was () ( ʖ̯)

Czuję że wszyscy są rozgoryczeni. Wszyscy dziś jesteśmy przegrywami :D
Nawet mnie już nikt nie hejtuje od paru dni, serio czuję że coś się staneło.
W pierwszych godzinach nowego ładu pisałam adminowi na mirko że trzeba zrobić zbiorczy temat do wprowadzania poprawek i konsultować je na bieżąco z ludźmi. Nie posłuchał i zrobił się syf zamiast wspólnego ogarniania.

Na zdjęciu jest wczorajsza focaccia (włoski chlebek) przed pieczeniem, na cała blachę, z kilograma mąki. Z pomidorem suszonym, czosnkiem, rozmarynem i gruboziarnistą solą.

#bojowkapiekarska #wykop #zalesie
Pobierz arinkao - Co robicie z odzyskanym czasem w ostatnich dniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)? 
Ja więcej g...
źródło: 20230121_212426
  • 14
@arinkao: Od pewnego czasu obserwuję co się dzieje na hejto.
Ciężko się z niego korzysta, jest paskudny z wyglądu i przez ostatnią dobę niemal nie działał.
Jeśli chcesz zdobyć na nim popularność, najlepszym sposobem jest naśmiewanie się z Wykopu, lub uczestnictwo w dyskusjach o tym jaka grupa społeczna powinna mieć zakaz korzystania z hejto.
Napisałaś mi kiedyś, że powinienem częściej pisać na wkurzeniu, więc pozwolę sobie odesłać Cię do mojej recenzji
@arinkao: Jeszcze parę takich dni na hejto jak dziś, to pewnie wrócą.
A tego wkurzenia w sumie za bardzo nie rozumiem.
Przy #wykopthebeststyle wykop wygląda znacznie przyjaźniej, po zmianach jest parę zmian na minus, są też jakieś plusy.
Staram się patrzeć na to wszystko trochę przez palce i nie gorączkować się bez potrzeby.
Po prostu wolę stanąć trochę z boku, popatrzeć na to wszystko bez emocji i potem ewentualnie podjąć jakąś
@arinkao: Naprawdę zły byłbym wtedy, gdyby rzucili nową wersję z nastawieniem "teraz macie z tego korzystać, my nic więcej nie zrobimy".
Ale widzę aktualizacje, widzę dialog pomiędzy administracją i użytkownikami, a to kwintesencja dobrego programowania.
Wszyscy mamy prawo się czuć trochę jak króliki doświadczalne, ale przy projekcie na taką skalę to najlepsze rozwiązanie, serio.
Po prostu w takiej perspektywie warto rzucić "wersję beta" i pozwolić użytkownikom się wypowiedzieć, niż trzymać się