Wpis z mikrobloga

Po lewej, tym czy brzydzą się wykopy. Czyli tworzenie list przeciwników politycznych, by potem z nimi się rozprawić.
Po prawej, o czym marzą wykopy. Czyli tworzenie list przeciwników politycznych, by potem z nimi się rozprawić.
-Ale przecież oba obrazki, to to samo. Czy wykopy to banda dwulicowych, hipokrytów o podwójnych standardach?
-tak a o co chodzi?
#4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazwykopkow
Pobierz huncwot_ - Po lewej, tym czy brzydzą się wykopy. Czyli tworzenie list przeciwników po...
źródło: wykopwe standardy
  • 8
@Nemayu: z pewnością :D dlatego można też zapodać przykładami jak wykopy dostają zbiorowych orgazmów, gdy marzą o tym w jaki sposób mordować i torturować przeciwników politycznych :D
@huncwot_: AAAAAAAA TOWARZYSZU, ZŁAPAŁEŚ MNIE. Tak, tego typu lista wśród pisowskich podnóżków byłaby na pewno używana do metod putinowskich, wcale nie do aresztowania i sądzenia ich za wszystkie rzeczy które #!$%@? podczas kadencji. Gdybyś tylko nie wołał plusujących jak jakiś wariat to nigdy nie usłyszałbyś tej bezcennej informacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@huncwot_: o nie, jedna osoba która potwierdza twój argument. Nie żeby coś ale musisz trochę kurde popracować nad czymś co się nazywa "sample size", albo robić lepszy argument niż PRZECIWNICY PISU CHCĄ MORDERSTW JAK U PUTINA. Plus nawet to nie wydaje mi się że 100% potwierdza twojej tezy, hipotetycznie mogę życzyć karakanowi bolesnej i długiej śmierci, nie oznacza to że jakbym decydował nad jego losem to nie zachowałbym się zgodnie z