Wpis z mikrobloga

Ale jej tam muszą styki iskrzyć w gadzim mózgu gdy może się na insta innym samicom pochwalić 205cm reproduktorem. Dobrze że nie przeczytała na wykopie że wzrost się nie liczy i ma się jej nie podobać, bo jeszcze chłopak byłby samotny.

A wy jak tam normany? Wasze dziewczyny z jakichś niewiadomych powodów nadal nie chcą wrzucić zdjęcia z wami na social media, jakby nie chciały się do was przyznawać? Spokojnie, na pewno nie chodzi o to że otwierają sobie drogę do zmiany gałęzi albo wstydą się waszych miernych genów, kiedyś wrzucą!

#przegryw #heheszki #niebieskiepaski #rozowepaski #blackpill #wzrost #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #instagram #zwiazki #rozwojosobistyznormikami
o.....i - Ale jej tam muszą styki iskrzyć w gadzim mózgu gdy może się na insta innym ...

źródło: asdasd

Pobierz
  • 41
@samur80
sam mam 202 i dla mnie te karlice poniżej 175 są aseksualne. wzrost minimum to taki żeby ruchając ją od tyłu na stojąco nie trzeba było zginąć kolan, czyli te 175 minimum reszta kobiet to robiąc mi loda nie musi klękać a nie dam zmarnować moich wysokich genów na jakiegoś niedorozwoja, mogłoby się to udać w przypadku córki
@olaf_wolominski: jak on ma 205 a ona jest mu do mostka, zakładając że oboje normalnie stoją w skarpetkach ona mus mieć jakieś 160-155cm wzrostu xD

@samur80:

za niedługo te 205 cm, to będzie średni wzrost. ja mam 185 i patrząc na wzrost mojego nastoletniego syna i jego kolegów (wiek 13-14 lat), to duża część z nich już ma 180 cm a ich apogeum wzrostu dopiero przed nimi.


Nie będzie, wiąże
@olaf_wolominski: to nie jest tak że musisz miec 2m zeby poznac kobiete (dobra, wiem ze wpis to hiperbola), wiadomo ze chlop 160 czy nawet 170 to raczej over dla niego, ale 180+ styknie. Bardziej mnie denerwuje raczej spoleczna akceptacja tego zjawiska. Przy kazdym podobnym filmiku wyobrazam sobie jakby to wygladalo jakby zamienić kobiete na faceta, a wysoki wzrost na duże cycki albo duży tyłek. No nie ma szans, lincz w komenatrzach