Wpis z mikrobloga

Siłownia może pokazać, że pod tłustą mordą knura, chowa się Chad. Ale przegrywy i tak powiedzą, że to nierealne. Na zdjęciu jest Kiecol, gość kiedyś był tłustym knurem i nagrywał fife z Nitro, a teraz jest jakimś trenerem personalnym. #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #redpill #blackpill #przegryw #wychodzimyzprzegrywu ##!$%@? #rozwojosobistyznormikami
Pobierz Polnischefuhrer - Siłownia może pokazać, że pod tłustą mordą knura, chowa się Chad. A...
źródło: 67461854_2400473880188154_7755059886722908160_n
  • 61
@Polnischefuhrer: ja miałem #!$%@?ą twarz jak byłem chudy i jeszcze #!$%@?ą jak jestem teraz gruby. Także w dupę sobie wsadź gadanie o schudnięciu. Jak masz dobrą twarz i jesteś gruby to będziesz dobrze wyglądać chudy. Jak masz brzydki ryj to obojętnie jak i tak będziesz wyglądać jak gówno
@Polnischefuhrer: tłustemu łatwiej przypakować, bo:
- wystarczy dociąć,
- pod warstwą tłuszczu są już mięśnie, bo żeby wykonywać jakiekolwiek czynności przy takim cielsku potrzeba większej siły, więc mięśnie rosną,
- nie trzeba zmieniać diety: jadłeś dużo, możesz nadal jeść dużo.

Jedyne co trzeba zrobić to zacząć ćwiczyć.

Jak się chudym to:
- trzeba zacząć dużo jeść (nie dajesz rady tyle, za mały żołądek, organizm się buntuje, sranie),
- nie ma mięśni,
@Kreek: Mi zrzucenie body fatu, poprzez głodówki pomogło, ale nie na tyle, żeby brać się za laski w grupie mojego zainteresowania. Kiecolowi tez nic na morde nie pomoze, to, ze faceci go dobrze odbieraja, nie znaczy ze plodne julki tez
@Polnischefuhrer: ale typ dalej ma ryj taki jak miał więc nie wiem co to za przykład to po pierwsze, a po drugie nie każdego pasją jest siłownia. Jedni wolą bieganie, inni rower, trzeci łowienie ryb.

A ten typ pewnie jedzie na teściu i trenie i jest idolem dla wykopków xD Większość ludzi nie czuje potrzeby ładowania w siebie olbrzymich dawek sterydów
@Polnischefuhrer: @mk321 @olaf_wolominski - elo. Kojarzycie jak on zrobil taką brodę i włosy? Na lewym widać przerzedzenie.
Ja mam jakiś specyfik kupiony chyba jeszcze w tamtym roku z malą dawką minoxidilu- czy kojarzycie jakiśtutorial lub forum jak stosowac to wszystko? Przeczytaćplusy iminusy.
chodzi mi o brodę i pustki na pokliczkach, przerzedzające się włosy na głowie.
Jak stosować minoxidil, finasteryd, czy pomoże i czy to wszystko jest bezpieczne itd. jakeiśmoze tagi, lub
@Pozytywny_gosc: Coś tam było pisane o łydkach. Może gdzieś tam padły podobne słowa i @olaf_wolominski je podkolorował, a może chodzi tylko o to, że była tam mowa o łydkach w kontekście młodości i nie ma to zupełnie żadnego związku z genami. O to pytam.
@smallboobslover: z tego co wiem jeśli masz dziury na policzkach to możesz mieć po prostu powikłania po trądziku i nic ci nie pomoże na to, bo masz uszkodzone komórki włosowe czy coś takiego. Włos może być gęstszy w miejscu gdzie już rośnie, ale nie urośnie w nowym miejscu żeby broda była równa
@Pozytywny_gosc: no z tego powyższego tagu na reddicie widać po niektórych osobach, ze miały braki i przerzedzenia i teraz mają gęstą i długą brodę. co mi po grubszej (?) brodzie jak mi chodzi o fajneijsze wypełnienie. Nie miałem trądzika, po prostu niemal puste pole mam na polikach i chciałbym podnieść brodę którą musze golić dosyć nisko , prawie jak jawbeard.