Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

aktualizujemy #wykopchangelog bo jeśli jeszcze nie zauważyliście, to śpieszymy donieść, że na stronie głównej pojawiła się już data opublikowania znaleziska. W szczegółach znaleziska - tak jak do tej pory - możecie zobaczyć datę dodania znaleziska na Wykop.

A nad czym obecnie pracujemy?

1. Wdrożenie powiadomień o nowych treściach w tagach.

2. Po waszym feedbecku poprawiamy również layout Mikrobloga.

3. Usprawnienie sposobu prezentacji sortowania po aktywnych.

O kolejnych zmianach będziemy informować pod tagiem: https://wykop.pl/tag/wykopchangelog
Dziękujemy za tak liczne zgłoszenia jakie do nas wysyłacie. Czytamy wszystkie Wasze sugestie i uwagi, są dla nas bardzo ważne. Na dniach postaramy się dostarczyć kolejne usprawnienia! ()

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
Pobierz wykop - Wykopowicze, 

aktualizujemy #wykopchangelog bo jeśli jeszcze nie zauważyliśc...
źródło: nowy wykop (3)
  • 128
@wykop: Świetna informacja.
A czemu nie można wejść we własny profil zobaczyć co się pisało? Czemu powiadomienia nie kierują do konkretnej odpowiedzi, tylko jak gdzieś nawalone jest 150 komenatrzy to muszę wszystkie przescrollować, żeby zobaczyć post który ktoś do mnie napisał?
Kiedy naprawicie ciągłe wylogowywanie się aplikacji mobilnej?
Tydzień mija od tego dramatu zwanego aktualizacją a ja nie widzę praktycznie żadnej zmiany.
@wykop: czyli tak właściwie pracujecie nad przywróceniem funkcjonalności, które normalnie działały przed aktualizacją?
Brawo.

Wy w ogóle wiedzieliście jak ludzie korzystali z tego serwisu czy dopiero dowiadujecie się tego teraz z komentarzy?
@wykop: jest lepiej ale nadal tragicznie XD dawno mnie tu nie było ale fajnie się je popcorn patrząc co się tu dzieje i próbując coś poczytać sensownego zanim przejdzie się przez cały ten bugfest...

1. Info o dacie/godzinie dodania/publikacji jest niby ok (chociaż wolałbym dokładny czas a nie "przed chwilą" dla wpisów sprzed kilku minut - czyli jak było dawniej w stylu "1 min. temu"), ale tooltip na głównej nadal wskazuje
na stronie głównej pojawiła się już data opublikowania znaleziska.


@wykop: poprzedni wpis 6 godzin wcześniej... powaga? 6h zajmuje devom dodanie jednego pola na stronie. :-O

I tymi wpisamie wiecie, że potwierdzacie wrzucenie wersji alpha na produkcje?
I teraz userzy robią za testerów?
@mccloud: to jednak i tak nie działa jak powinno (post wyżej):

Info o dacie/godzinie dodania/publikacji jest niby ok (chociaż wolałbym dokładny czas a nie "przed chwilą" dla wpisów sprzed kilku minut - czyli jak było dawniej w stylu "1 min. temu"), ale tooltip na głównej nadal wskazuje czas dodania znaleziska a nie jego publikacji
@wykop i jeszcze jedna rzecz: dlaczego obrazki nie są linkami tylko trzeba je otwierać w tym szitowym lightboxie (który pomniejsza i tak do rozmiaru ramki przeglądarki) żeby zobaczyć pełny/oryginalny rozmiar? Kiedyś sobie klikałem rolką w obrazek i się otwierał na nowej karcie, teraz się nie da bo nie jest to linkiem tylko ma przypisany event JS.
@soplowy Ja pier* przyszło mi powiadomienie... klikałem w nie i nic. dopiero jak kliknąłem w powiadomienie a potem na drugą stronę to znalałzem wasze odpowiedzi.

@M_B to nie tak ma działać. Zatrudnij do roboty ogarnięte osoby. Białek, k
* pokazujesz gó*** najgorszego sortu. Podstawowe rzeczy nie działają.
@wykop: tak naprawdę, to wy myślicie że wasze gówno starania coś dadzą, pomimo że każdy #!$%@? z tego portalu?! Jest kila osób którym zależy, ale to i tak #!$%@? daje, bo i tak sracie na praktycznie wszystkich wprowadzając swoje pseudo ulepszenia. Hejto.pl was #!$%@?ło totalnie, zostaniecie jak nk, czyli tylko wspomnieniem, czego wam życzę :)