Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

aktualizujemy #wykopchangelog bo jeśli jeszcze nie zauważyliście, to śpieszymy donieść, że na stronie głównej pojawiła się już data opublikowania znaleziska. W szczegółach znaleziska - tak jak do tej pory - możecie zobaczyć datę dodania znaleziska na Wykop.

A nad czym obecnie pracujemy?

1. Wdrożenie powiadomień o nowych treściach w tagach.

2. Po waszym feedbecku poprawiamy również layout Mikrobloga.

3. Usprawnienie sposobu prezentacji sortowania po aktywnych.

O kolejnych zmianach będziemy informować pod tagiem: https://wykop.pl/tag/wykopchangelog
Dziękujemy za tak liczne zgłoszenia jakie do nas wysyłacie. Czytamy wszystkie Wasze sugestie i uwagi, są dla nas bardzo ważne. Na dniach postaramy się dostarczyć kolejne usprawnienia! ()

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
wykop - Wykopowicze, 

aktualizujemy #wykopchangelog bo jeśli jeszcze nie zauważyliśc...

źródło: nowy wykop (3)

Pobierz
  • 128
Powtórzę to co napisałem tutaj

Jak już dodaliście czas dodania i opublikowania (tylko na głównej to widać) znaleziska to zróbcie to tak jak na screnie. Dwie daty zawsze widoczne, niezależnie w którym miejscu widzimy znalezisko, główna - wykopalisko - profil użytkownika. W poprzedniej wersji wam to zgłaszałem ale temat nie został zrealizowany. Teraz macie okazję skoro nowy kod = lepsze możliwości.
WuDwaKa - Powtórzę to co napisałem tutaj
Jak już dodaliście czas dodania i opublikowa...

źródło: opublikowany

Pobierz
@wykop: Ja tylko chciałem Wam pogratulować bycia największymi dzbanami roku już w styczniu. Nie można było stopniowo wprowadzać zmian, zamiast wysrać cały serwis? Apka mobilna nie działa, serwis wygląda jak Łeba po sezonie - nic się nie dzieje, nikogo nie ma. Jedynie lokalsi narzekający na brak ruchu.
@wykop: Nikt nie chce dopracowywania layoutu, bo tu nie ma nad czym pracować, w myśl zasady z gówna bata nie ukręcisz. Kolorystyka razi w oczy i nie ma nic wspólnego z trybem nocnym, który w domyśle powinien ograniczać rażące w oczy barwy niebieskie. Wszyscy chcą powrotu dawnej kolorystyki, wpisy @tentin_quarantino który zrobił alternatywny CSS zbierają tysiące plusów, ale Wy dalej z uporem manika będziecie brnąć w to barachło które mamy obecnie.