Wpis z mikrobloga

Kiedyś zrobiłem prosty skrypt do #tampermonkey który dodaje możliwość wklejania obrazków na wykop ze schowka, a teraz dostosowałem go do nowej wersji wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wystarczy zrobić zrzut ekranu, skopiować obrazek, kliknąć na wykopie tak jakby się chciało dodać obrazek i wkleić za pomocą CTRL+V

Link do skryptu: https://github.com/devRJ45/wykop-scripts/raw/master/WykopEmbedHelper.user.js


#wykop #nowywykop #dodatek #wykopdodatki #erjotkecontent
RJ45 - Kiedyś zrobiłem prosty skrypt do #tampermonkey który dodaje możliwość wklejani...

źródło: BlushingNastyIsabellinewheatear-poster

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@RJ45: podejrzewam że może być to wina pierdyliarda dodatków antyszpiegujących i adblocków. Muszę w końcu zrobić porządek z rozszerzeniami w moim ff. Na czystym pewnie działa bez problemu. Ewentualnie to wina samego wykopu bo poprawne pliki .jpg .jpeg .png też czasem generują błąd przy dodawaniu o barku wsparcia dla .webp nie wypominając
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@europa: dobła, faktycznie nie działa. Ale to na spokojnie w tygodniu muszę usiąść i naprawić. Jak ogarnę to zawołam :)
  • Odpowiedz
@RJ45: okej dzięki. Jak masz stronę gdzie można postawić Ci kawę lub piwo to też daj znać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiele osób pewnie czeka na powrót WykopEmbedHelper więc główną z płomieniem masz gwarantowaną
  • Odpowiedz