Wpis z mikrobloga

Jakoś martwo na tym wykop 2.0 więc może trzeba zrobić jakąś fajną ankietkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) a więc tak:

Czy moglibyście być w związku z osobą która wcześniej była w tak zwanym "FWB" albo uprawiała "ONS"?

Fajnie jak zaplusujesz aby zwiększyć zasięg posta przez co więcej osób odpowie w badaniu :3

#kiciochpyta #zwiazki #tinder #podrywajzwykopem
Pobierz z.....s - Jakoś martwo na tym wykop 2.0 więc może trzeba zrobić jakąś fajną ankietkę ...
źródło: 4497-pepe-questions

Pytanie jak wyżej

  • Tak (jestem niebieskim) 28.0% (42)
  • Nie (jestem niebieskim 55.3% (83)
  • Tak (jestem różowym) 9.3% (14)
  • Nie (jestem różowym) 7.3% (11)

Oddanych głosów: 150

  • 22
@zartos: Nie oceniam negatywnie, że ktoś nie akceptuje partnerów, którzy mieli w przeszłości ONS. Jednak ciekawa jestem dlaczego tak ważna jest dla was przeszłość partnerów? Chodzi tylko o ONS czy ogólnie o poprzednie związki?
@gipson_90: FBW z angielskiego friends with benefits, czyli taka znajomość oparta tylko i wyłącznie na seksie, dostępna ona może być dla każdej kobiety, nawet tej mało atrakcyjnej, w przypadku płci męskiej, relacje taką moga mieć tylko najbardziej atrakcyjne osoby męskie, tak zwany chady

Jeśli chodzi o ONS, czyli one night stand jest to jednorazowe spotkanie z przypadkową osobą na seks, zazwyczaj często występuje po normickim tarle czyli clubbingu
@zartos
Imo najczęściej przyjmuje się, że chce się mieć partnera o podobnych przeżyciach z minimalnymi różnicami. jeśli ktoś sam miał jednorazowe przygody/fwb, to mało cool byłoby skreślać kogoś, kto miał podobną zabawę w podobnej ilości
@peszek_leszek: Tylko seks porównałem,może też zdobycie kobiety. Kiedyś ktoś powiedział "posiadaj dziewczynę która wszyscy pragną ale tylko ty możesz mieć, nie ta która miało już 30". Ja osobiście nie mam nic do kobiet które miały powiedzmy 6 partnerów ale w związkach tylko. Jeśli ta druga miała 10+ to jej uczucia mogą być chwilowe, z każdym następnym razem coraz slabsze. Jeśli kobieta nie umie zapanować na chcicą, może w przyszłości łatwiej zdradzić
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.