Wpis z mikrobloga

Holenderski gabinet rozpatrzy możliwość dostarczenia Ukrainie myśliwców F-16, jeśli rząd w Kijowie o to poprosi. Podczas debaty parlamentarnej w czwartek minister spraw zagranicznych Wopke Hoekstra powiedział, że gabinet przyjrzy się takiej prośbie z "otwartym umysłem.

https://wykop.pl/link/6989991/holandia-rozwaza-dostawe-na-ukraine-mysliwcow-f-16-jesli-kijow-o-nie-poprosi
#ukraina #rosja #wojna
Pobierz
źródło: two_dutch_f-16s
  • 24
@BennyLava: to, że artykuł ma 10 lat nie ma żadnego znaczenia. W kwestii prowadzenia szkoleń nic się nie zmieniło. Wysłałem ci link do artykułu jednostki, która zajmuje się szkoleniami pilotów F-16. Nie ma tam opisanego wszystkiego, a znaleźć innych linków które kiedyś wysyłałem nie mogłem na wykopie, bo wszystko jest tutaj kompletnie #!$%@? od aktualizacji.
18 miesięcy trwa samo szkolenie na F-16. Nawet Polscy piloci szkolili się około 2 i pół
nie wiem skąd to ciągle powtarzane w Internecie dwa lata na F-16. Podejrzewam, że jakiś portal tak napisał na początku wojny i wszyscy powtarzają jak w głuchym telefonie


@BennyLava: tak przy okazji, tutaj masz ładnie rozpisany proces szkolenia dla F-35. F-35 wiadomo trwa dłużej, ale sama kolejność wykonywania kolejnych etapów jest taka sama. W linku, który wysyłałem wcześniej jest 9 miesięcy tylko dlatego, że opisana jest tam część szkolenia wykonywana w
Pobierz
źródło: Zrzut ekranu 2023-01-21 010246