Wpis z mikrobloga

@kidi1: no to przypomnę ci od czego są tagi - od pisania w zainteresowanym temacie - po to one powstały
nie podoba się? to sobie dodaj tag na czarno - ja tak robię i mam spokój, nie muszę oglądać tagów, których nie chcę, proste
no ale jak widać to przewyższa twoje umiejętności logicznego myślenia a przypie. rdalanie się do kogoś, że sobie pisze w tagu, który go interesuje no to już
@vZGLSjkzfn: pioter jak zwykle dobiera dane do tezy, jego teza jest taka że polska gówno a zachód zajebisty więc i do tego dobiera dane. Jak francuzi wysłali lekkie pojazdy opancerzone (żadne #!$%@? czołgi, nawet gąsienic nie mają) to było

viva la france


jak polacy wysłali 250 zmodernizowanych T-72 to sie na ten temat nie odezwał. O krabach, piorunach czy warmate nawet nie wspomne bo szkoda czasu.
@bkce: możma by napisać, że to prawie mądrość ludowa a jak wiadomo, nasz niehabilitowany nie chce mieć nic wspólnego z ludem stąd pewnie to jego ciągłe bredzenie, że Polska mało daje a Niemcy, noooo najwięcej a jak nie zgadzasz się to wiadomo - hide user from channel - bo prawda jest tam, gdzie jest Pjoter

Pjoter! Ciemięzco! WIRRRRRR dla jego ( ͡ ͜ʖ ͡)