Wpis z mikrobloga

Wy korzystaliście przy pracy dyplomowej z pomocy promotora? Ja mam taki charakter, że nie lubię, jak ktoś mi mówi, żebym coś poprawił i liczę, szczerze mówiąc, że na trzy tygodnie przed ostatecznym terminem oddania pracy przyjdę, pokaże mu to, poproszę o ewentualne poprawki, podpowiedzi, nałożę je i mam nadzieje, że tak na ostatni gwizdek "postawię go" przed faktem dokonanym.

Chłop nawet pewnie o mnie nie pamięta. Pytanie, tylko, czy mi to przyjmię... Oby
#pracadyplomowa #studia #studbaza #pytanie
  • 2
@Yakooo: zależy jakie studia, zależy kto promotorem... sam powinieneś wiedzieć, jakie opinie ma Twój na Twojej uczelni i jakie nawyki. Czasami warto łazić, by naniósł poprawki, których się trzymasz lub nie (ale chce Cię kojarzyć i myśleć, że coś robi), czasem są to wartościowe poprawki, a czasem ma to gdzieś i można iść na ostatnią chwilę.
Mój promotor chyba ledwo mnie kojarzył, ale to moim zadaniem było, żeby dogadywać się na
@Yakooo: ja to swojego promotora widziałem ze 3 razy w tym raz na obronie xd wysłałem mu po prostu gotową pracę, odpisał mi po kilku dniach że "proszę drukować i finalizować" i tyle
a to nie był byle leszcz tylko prof dr hab. akka największy #!$%@? na uczelni