Wpis z mikrobloga

O nie zaaktualizowali serwis to spadam, typowy sojak, idz na to hejto i nie wracaj. Sensowna konkurencja z adminem wyzywającym użytkowników i wieszcący im noc długich noży lol, nie rozśmieszaj mnie.


@EndThis: coooo, o co chodzi xDD
O nie zaaktualizowali serwis to spadam


@EndThis: właśnie problemem nie jest aktualizacja serwisu a usunięcie podstawowych funkcjonalności dla których tutaj wchodziłem. teraz siedzę równocześnie na hejto i wykopie czekając aż wrócą do starego wyglądu.
@aarahon: Ale to bez sensu po dwóch dniach od aktualizacji uciekać, jak do teraz trochę naprawili i pewnie będą naprawiać ciągle. To jak #!$%@?ć dzieciaka co zaczął kaszleć bo myślisz że to rak płuc i zaraz umrze.
@EndThis: Problem tu jest taki, że zmniejszyli czytelność na komórkach. Aby dotrzeć do treści muszę przewinąć 2 strony. Przestały działać tagi i powiadomieniach z nich.

Widać, że wprowadzając zmiany wzorowali się na Hejto . I tu jest dla mnie problem, bo nie jestem na Hejto gdyż UI Wykopu był dla mnie lepsze. Teraz samo zrezygnowali z tego atutu.
jak do teraz trochę naprawili


@EndThis: do tej pory nie mogę przeglądać znalezisk i wpisów na tagu iphone, do tej pory nie dostaję powiadomień o nowych treściach na tagach, do tej pory nie dali linków do odpowiedzi na moje komentarze, do tej pory mam pasek po boku, do tej pory nie można edytować listy kategorii, do tej pory nie ma historii powiadomień. Serio, wszystkie ważne funkcjonalności znikły i raczej nie pojawią
Skąd wiesz że się nie pojawią?


@EndThis: bo już by to oddali, wykopki wolą być jak elektorat pisu i się przyzwyczają do zmian. A hejto się rozwija póki co.