Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

wracamy do Was z kolejnymi zmianami, które od rana zostały wdrożone na Wykop.

Są to:

1. Poprawiliśmy kwestie bezpieczeństwa.
2. Przywróciliśmy otwieranie wpisu oraz komentarza wyłącznie poprzez klikanie w datę dodania - działa to analogicznie jak na starym Wykopie!
3. Zgodnie z Waszymi sugestiami pogrubione zostały też nazwy użytkowników.

Postaramy się jeszcze dzisiaj wrócić do Was z kolejną aktualizacją!
Trzymajcie kciuki (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #wykopchangelog
  • 277
@wykop: Oto moje uwagi, uzytkownika z 11 letnim stażem, a co moim zdaniem utrudnia wielu osobom korzystanie z poratalu w obecnym stanie.
1) Jak dodawać znalziska do ulubionych wedle kategorii? Obecnie wrzca się to do jednej kategorii "ulubione". I jak tu szukać czegoś konkretnego by przytoczyć w dyskusji, gdy mam wszytsko wrzucone do jednego worka?

2) Jak w prosty wyświetlić własne i czyjeś kometarze? No właśnie. Jak to zrobić jak w
Daj nam znać jakie problemy wyłapałeś, postaramy się poprawić.


@wykop: a co ma dawać znać? Nie działa czarna lista to nie działa. Z resztą nie tylko ona...

* brak ciemnego motywu
* brak zmiany rozmiaru pola komentarza
* brak infinite komentarzy
* brak okienka z obserwowanymi tagami
* brak dodawania zdjęcia z kopiuj-wklej
* brak całej aktywności po otwarciu profilu
* pole komentarza ucieka w dół podczas pisania
* powiadomienia odsyłają
@wykop:

stary wykop był jaki był, narzekaliśmy i nadal byśmy narzekali.

Ale po co dodaliście automatycznie rozsunięte komentarze na Mirko? Nikt o to nie prosił, to cholernie utrudnia korzystanie z serwisu w apce.

Wcześniej można było sobie scrolowac Mirko i omijać tematy które mnie niekoniecznie interesują a nie chce ich mieć na czarnej lub są zwyczajnie nieotagowane.

A teraz muszę przewijać rozległe komentarze we wpisach które mnie nie interesują zanim trafię
@wykop: dlaczego nie mogę usunąć swoich komentarzy we wpisach innych ludzi? Dlaczego moje komentarze, które usunęłam kiedyś znowu pojawiły się na moim profilu (chyba z kilkaset ich jest)? Dlaczego licznik wpisów i komentarzy na profilu podaje różne liczby w zależności od tego, czy bloker skryptów javy mam włączony, czy nie?
@wykop: Trzeci dzień z rzędu nie mam dostępu lub nie wiem jak przejrzeć co pojawiło się na tagach które obserwuje. O nie chodzi mi o wchodze w każdy tag osobno. Obserwuje ok. 450 tagów, a po lewo w menu w sekcji "obserwowane" i dalej zarówno w sekcji "wszystko" jak i "tagi" wyświętla mi się promil treści do których chce dotrzeć. A treści na tagach się pojawiaj, bo sprawdzam to wchodząc na
@wykop:

w apce nie da się kopiować tekstu (nie można cytować części wypowiedzi tylko "cytatem" całośc jedynie)
nie działają czarne listy
brakuje odznak uzyskanych w poprzednich latach
po odpowiedzeniu na czyjś wpis mikroblog wraca do góry strony..