Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

wracamy do Was z kolejnymi zmianami, które od rana zostały wdrożone na Wykop.

Są to:

1. Poprawiliśmy kwestie bezpieczeństwa.
2. Przywróciliśmy otwieranie wpisu oraz komentarza wyłącznie poprzez klikanie w datę dodania - działa to analogicznie jak na starym Wykopie!
3. Zgodnie z Waszymi sugestiami pogrubione zostały też nazwy użytkowników.

Postaramy się jeszcze dzisiaj wrócić do Was z kolejną aktualizacją!
Trzymajcie kciuki (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #wykopchangelog
  • 277
@wykop:

1. Nieczytelne komentarze - przesuńcie sekcje odpowiedzi do wpisu bardziej w prawo bo nie można się połapać co jest wpisem a co odpowiedziami.
2. Jest 2x mniej tekstu na stronie - zmniejszecie interlinie i font do takiego poziomu jaki był bo wszystko wydaje się za duże.
3. Tryb nocny - te kolory są tak beznadziejne że już wole tryb dzienny, komu to przeszkadzało.
@wykop: Nie mam umiejętności programistycznych bo jestem debilem w tych sprawach ale wyedytowałem graficznie podgląd wpisów i komentarzy.
Według mnie jest troche czytelniej i da sie odróżnić wpisy od komentarzy. Przesunięcie komentarzy i powiększenie avatarów i nicków w głownych wpisach i zmiana objetości tej ramki wpisów i komentarzy.
Timer_555 - @wykop: Nie mam umiejętności programistycznych bo jestem debilem w tych s...

źródło: wykop_poprawa2

Pobierz
@wykop:
Minusy nowego mirko od największych wg mnie:
- brak gorących 1-, 2-, 3-godzinnych
- aplikacja Wykop Mobilny nie działa
- na oficjalną aplikację Wykopu nie moge się zalogować, bo mam pięcioliterowe hasło, tak samo jak na wykop w przeglądarce na telefonie, czekam tylko aż mnie kiedyś wyloguje z kompa i sajonara
- brak powiadomień - wcześniej jak widziałem powiadomienia z tagów to wchodziłem w Mój Wykop i tam miałem wszystko,
@wykop dodajcie możliwość zmiany paska, bo przez błąd mogłem zmienić z niebieskiego na różowy i teraz nie mogę zmienić na niebieski.

No i oczywiście do naprawy błąd ze zmianą paska, bo każdy może teraz zmienić jak chce.
@wykop: a zepsuliście za to linki z powiadomień. Jak klikam w powiadomieniu, to kieruje mnie do strony, która nie istnieje. Oby tak dalej!

Lepiej spieszcie się z poprawkami, bo zaraz się sesja zaczyna i studenci uciekną z praktyk żeby zakuwać!
A nie masz tego w Obserwowanych po lewej?


@To_ja_moze_pozamiatam: to działa trochę jak "mój wykop". Wcześniej otwierałem ww. link i miałem pod nim wszystkie nieprzeczytane wpisy pod obserwowanymi tagami. Jednocześnie oznaczały się one jako przeczytane. Bardzo wygodne.

Aha, no i Twojej odpowiedzi musiałem szukać bo przekierowanie z powiadomienia nie linkuje bezpośrednio do komentarza.
@wykop: czy to takie rocket science żeby dodać podgląd tagu/ użytkownika po najechaniu kursorem na niego? Nie można szybko czegoś zablokować czy też podejrzeć.
Natomiast muszę przy okazji pogratulować najgorszego wdrożenia w polskim internecie od dawna.. Jeszcze to wasze udawanie głupa, brak kontaktu i podniecaniem się że wprowadziliście poprawki do błędów które wdrożyliście na produkcji. Czy nikt tam u was nie wpadł żeby zrobić chociaż krótkie testy Bety na prawdziwych użytkownikach
Czy tylko mnie irytuje że w wpisach na mirko komentarze są w stronach, nie wiadomo po co? XD Nie może być jednej strony z komentarzami po prostu? Jak jest ich więcej niż np 5 to nawet nie można przejść do 3, tylko trzeba klikać XDDDDD Dla mnie to jest najgorsze, WSZYSTKIE(nawet jak ich jest z 300) komentarzy powinny być od razu dostępne po otworzeniu wpisu, tak jest prościej i przejrzyściej, łatwiej też