Wpis z mikrobloga

#hejto

Jezu jak oni liżą tam jajka tym moderatorom i to jeszcze za darmo, a niektórzy nawet dopłacają w patronite xD

Generalizując to cała społeczność składa się ludzi którzy uważają sie za lepszych od innych, bo siedzą na 'prestiżowej' stronie hajto zamiast wykopu. Wielce oburzeni bo ktoś będzie pisał na tagu który będzie zablokowany i nic nie będzie widział. #!$%@? tam, argument, że będzie zabierał miejsce na ich serwerach xD

Chyba ich boli, że prestiż tego #!$%@? serwera podupadnie i już nie będzie taki alternatywny i 'inteligentny' będąc na hejto xD
  • 16
@Hekun: wut? Raz piszesz, że "Uważają się za lepszych" a potem, że coś "Chyba ich boli"? Ja np. mam wywalone na tę niby aferę, bo dotyczy ona zaledwie kilku osób, które nie potrafią tagować "#przegryw" ani wybrać odpowiedniej "społeczności" (czyli czegoś co na Wykopie kiedyś nazywane było "kanałem").
@Hekun
no w sumie dobrze napisane, na początku się cieszyłem że powstaje fajna alternatywa dla wykopu i można stąd uciekać ale jak się okazało na hejto pełno pseudointelektualistów którzy wyzywają jak coś im się nie podoba i liżą sobie jaja nawzajem bo się przenieśli z patologicznego wykopu i teraz się uważają za elitę i pisze to jako osoba która nie śledzi tagów przegryw ani żadnych patostrimów, po prostu szukam normalnej społeczności gdzie
  • 0
@DOgi: trochę nie rozumiem - nie widzę sprzeczności.

Uważają się za lepszych bo siedzą na prestiżowym portalu. Jak będą tam tagi "pato" jak na wykopie to portal straci tytuł 'presiżowego' i będzie ich bolała dupa wtedy, bo nie 'będą lepsi' od ludzi z wykopu.
@Hekun: dokładnie takie samo wrażenie odniosłem ,a już się łudziłem że jakiś normalny portal w końcu, a tu człowiek musi wracać na stare śmieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hekun: byłem tam na chwilę bo 3 dni odzyskiwało mi tu hasło (XD), ludków mało, ale widziałem sporo dobrego contentu, zwłaszcza na tagach tematycznych, ja tam na pewno będę zerkać
Generalizując to cała społeczność składa się ludzi którzy uważają sie za lepszych od innych


@Hekun: ej to mnie najbardziej #!$%@? XD

Te komentarze w stylu "wracaj skąd przybyłeś", "tu nie ma miejsca dla takich", "napływ z wykopu". To tylko podsumowuje, że tam siedzą równie niezrównoważeni psychicznie debile XD
@Hekun
Nie czują się lepsi tylko czują że portal jest lepszy bo nie #!$%@?ł się za pieniądze polskiego nowotworu okradającego Polaków, resztę sb dopowiadasz, ludzie na hejto przyszli z wykopu i to ci sami co tutaj

Tutaj też większość zawsze mówiła że przgryw i patostreamy to rak, a w praktyce wychodziło że jak jest święto patusow to gorące puste
@Hekun: trochę mi to społeczność radia 357 przypomina. Radyjka sobie słucham z żonką co piątek, bo lista, zawsze wlatuje topik (aczkolwiek ostatnie PL21 nie było do końca przemyślane i powinni mniej dygresji robić kosztem sedna audycji), śmiga też rokrocznie polski top na 3 maja. Na codzień tego aż tak nie widać, ale brandzlowanie się do tego radia także jest silne (podobnie jak u hejtowców do hejto.pl), a swoje apogeum zawsze osiąga
siedzą na 'prestiżowej' stronie hajto zamiast wykopu


@Hekun: jeszcze przed nową wersją wykopu chciałem tam przejść, ale jak zobaczyłem że wykop to większość kontentu tamtej strony to sobie darowałem. Ironiczne jest to że ludzie którzy tak zachwalają hejto i tak dalej siedzą na wykopie XD