Wpis z mikrobloga

czasami wchodziłem zobaczyć co się dzieje na #hejto , wczoraj też byłem i nie mogę uwierzyć co się odjaniepawliło XD
nie mnie oceniać, czy tag przegryw powinien istnieć czy nie, sam go zablokowałem, jak poczytałem co tam piszą
ale to co zrobił admin tej witryny, to jest jakiś strzał wizerunkowy w kolano, pokazał on, że jego szastanie banami zależy od tego jaki ma humor, jego sposób wypowiedzi "śmieszkowo-zesrający się" i zasada: ja mogę Ci ubliżać, ale Ty nie śmiej mówić do mnie w taki sam sposób... od razu wykreował mi się profil osób, które poznałem w sowim życiu i jedyne co chciałem zrobić, to odciąć się od nich jak najszybciej.
I jeszcze te przeprosiny w tym typowym śmieszkowym stylu, w których za wszelką cenę chciał pokazać, że przeprasza tylko po to, żeby przeprosić, bo nacisk tłumu był duży - już lepiej, żeby w ogóle tych przeprosin nie było

będąc świadkiem tej afery czuje jakiś niesmak, a myśl o tym, że wszystko będzie moderowane ze względną bezstronnością i chłodną głową przeminęła tak szybko, jak przeczytałem wpisy tego admina. Już pomijając sam fakt całego tego zachowania, to jak można coś takiego odwalić w dniach, kiedy jest największy przypływ wykopków i szansa zatrzymania ich na dłużej XD

Jeszcze sugestia na koniec, bo jak widać admin na to nie wpadł... jeżeli nie chcesz mieć nic wspólnego na swojej witrnie z jakimś kontentem, to dodaj odpowiednią notę w regulaminie. Następnym razem będzie po prostu ostrzeżenie, a później wylot. Bez niepotrzebnego niszczenia wizerunku i chamówy

#hejto #wykop