Wpis z mikrobloga

To niezłe to hejto xd wchodzę na główna i tylko w każdym poście tłum z pochodniami i widłami chce anihilacji przegrywów w kontkescie Seby-admina o którym już powiedziano wszystko. Dodajcie do tego sobie banialuki które słyszą ciagle przegrywy: ludzie generalnie są mili, wyjdźcie do ludzi, jesteście TOKSYCZNI xd

Jeszcze takie naiwniackie memy jak o tutaj x d

Cenzura jest dobra jak cenzuruje to czego ja nie lubię. Oczywiście cenzura nie może dotyczyć rzeczy których ja lubię! I rozumiem ze nie każdy chce mieć do czynienia z przegrywami na swoim portalu; ale były porozumienia, ale normany poczuły krew i chcą więcej

Ja według waszych standardów nie przegryw chociaż się tak trochę czuje, ale mam nadzieje ze nie zjecie za tagowanie

#przegryw
Szalom - To niezłe to hejto xd wchodzę na główna i tylko w każdym poście tłum z pocho...

źródło: 79dfdab14feb075a9246500fa9530c8e

Pobierz
  • 2
Ja według waszych standardów nie przegryw chociaż się tak trochę czuje, ale mam nadzieje ze nie zjecie za tagowanie


@Szalom:

narzekaj że jakiś domek na drzewie nie toleruje robienia szmaba

miej nadzieję i wyraź ją że w domku na drzewie do robienia szamba nie wrzucą ciebie do szamba


nom.
@Filipterka25: i jakie szambo to było? Z tego co widziałem ktoś olaboga CIPE wrzucił na nocnej na hejto i kto jest temu winny - oczywiście przegrywy Zreszta napisałem ze jak nie chcesz jakiejś grupki na portalu społecznościowym ktory tworzą użytkownicy i ich zainteresowania - nawet te szambiarskie - to warto się jakoś lepiej do tego przygotować niż pisać #!$%@? miałem gorszy dzień dziś. Sam nie popieram tego ze wchodzi się komuś