Wpis z mikrobloga

Powiem wam coś moi drodzy koledzy.

Mimo wszystko, mimo tego że wykop jest w ruinie, mimo że nic nie działa, mimo że aktywność użytkowników spada, to i tak lepiej tu niż na hejto. Nic praktycznie nie jest tak jak być powinno ALE:

Moderacja jest mimo wszystko łagodniejsza niż tam, można szerzyć blackpill, można wytykać hipokryzję i naturę p0lek oraz n0rmictwa. Jest nas dużo, nasze znaleziska o blackpillu i piekle mężczyzn idą na pierwszą stronę głównej. Biauek jest jaki jest ale nikogo nie zwyzywał podobnie jak reszta adminów/moderacji. Nie ma grożenia banami jak się coś moderatorowi nie spodoba, nie ma gróźb anihilacji danej społeczności. Jakieś pozory normalności i kultury są zachowane. Jest luźna atmosfera. Moderatorzy wiele razy reagowali na gnębienie nas przez n0rmików (przynajmniej niektórzy).

Natomiast hejto jest przeciwieństwem wszystkiego tego co powyżej. Osobiście proponuję dać @wykop jeszcze szansę, może faktycznie zamysł był dobry ale nie wyszło. Może jeszcze się zrewidują i naprawią to wszystko. Może @a__s zwiększy poziom zespołu moderatorów, może @m__b weźmie się za swój portal porządnie.

Mimo wszystko to my jesteśmy tu najliczniejszą grupą, to my tworzymy content i wyznaczamy trendy. Ten portal jest de facto opanowany głównie przez nas. Nie róbmy schizmy tagu i dajmy czas Biaukowi na doprowadzenie tego do ładu i porządku.

Nie usprawiedliwiam w najmniejszym nawet stopniu całego zła jakie wyrządziła administracja i moderacja tego portalu. Ale można im dać drugą szansę. Bez nas to miejsce upadnie. My to wiemy i oni to wiedzą. Musimy się trzymać razem, nie dzielić. Dajmy szansę temu miejscu na odbudowę i ponowny rozwój
#przegryw #wykop #blackpill
Van-der-Ledre - Powiem wam coś moi drodzy koledzy.

Mimo wszystko, mimo tego że wykop...

źródło: Myproposition

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre Dajmy drugą szansę? xD Jestem na tym portalu od 12 lat. Drugich szans użytkownicy tacy jak ja dawali białkowi już tyle, że po prostu mamy dość. Miarka się przebrała. (°°
  • Odpowiedz
@LonNon: Blackpill to prawda.
Możesz tę prawdę wziąć i pogłębić się w większym #!$%@? i depresji, a możesz dzięki blackpillowi wiedzieć DLACZEGO ci nie wychodzi - poprawić co trzeba (czyli przede wszystkim wygląd plus trochę statusu) i mieć lepsze życie.
W najgorszym wypadku jak jesteś tak brzydki jak ja to możesz się po prostu pogodzić ze światem, zdać sobie sprawę, że to nie moja wina, ani mojej matki (choć faktycznie obwiniałem
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre: Nie, nie warto. Może jak konkurencja będzie silna to wykop się ogarnie, ale na stan obecny to niech ten portal się wykrwawia dalej. Dużo wartościowych osób właśnie odeszło, kilka dużych profili jak AMW zaprzestało działalności. Zostają same przegrywy. Sam też uciekam, szkoda nerw.
  • Odpowiedz