Wpis z mikrobloga

Gra ktoś wgl moments? Odpaliłem na początku bo w końcu miał być tryb dla ludzi bez czasu i jaki to jest syf to nie mam pytań... Po pierwsze zdobywanie tych gwiazdek jest praktycznie niemożliwe. Tzn jest możliwe, ale za 1 zadanie masz 1 gwiazdkę. Na paczkę ciekawszą potrzeba aż 65 gwiazdek... Zadań mało bo dodają po jakieś 8 tygodniowo, więc możesz na tą paczkę zbierać tygodniami. Na zadaniach z grupy tej do nauki były zadania że możesz wziąć wyższy poziom trudności i zdobyć więcej gwiazdek na raz. Oczywiście takich zadań w tych normalnych już nie ma, wszystko grasz na amatorze za 1 gwiazdkę. Hitem jest to że trafiłem zadanie gdzie musiałem rozegrać cały mecz... Szybki tryb a cały mecz na amatorze... Żenada. Już nie wspominając o zadaniach niemożliwych do zdobycia. Miałem zadanie że nie możesz przejąć piłki... Tylko że zaczyna się w momencie albo strzału albo rożnego, więc automatycznie bramkarz łapie tą piłkę i zadanie jest niezaliczone. Liczyłem na coś lepszego od Squad Battles ale chyba na AI to już se wolę karierę odpalić.
#fut #fifa #fifa23
  • 3
@michalxd21: Jeszcze śmieszniejsze w polskiej wersji językowej jest to, że niektóre zadania są źle przetłumaczone - któreś polecenie polega na wykonaniu jakiegoś tricku na połowie przeciwnika ileśtam razy, wykonujesz go, a masz dalej niezaliczone. Przeglądasz YT w poszukiwaniu poradnika i okazuje się, że to chodzi o inną sztuczkę xD.
@mvnieq: teraz są zadania o Nestę, i mamy kilkanaście minut na strzelenie 2 bramek i wykonanie 3 wślizgów. O ile bramki to nie problem, to wślizgi zalicza tylko te perfekcyjnie wykonane (bez faulu, celnie). 4 razy się przemęczyłem, ale na amatorze to jest awykonalne, zwłaszcza że przeciwnik sam oddaje nam piłki, i wystarczy tylko obok stanąć...
@michalxd21:
Zadanie z niemożnością przejęcia piłki przez 7 minut wymyślał chyba jakiś gość od tortur. Nie da się tego zrobić, bo ten placek komputerowy zawsze w drugiej minucie walnie strzał z 30 metra niczym z NFL i zadanie niezaliczone...