Wpis z mikrobloga

Mówi się, że Polakom ciężko dogodzić. Że jesteśmy krajem, który wiecznie marudzi, ale nowy #wykop to
- zerżnięty pomysł z kategoriami od #hejto (wygląd też dość podobny)
- przed chwilą cały czas świeciły mi się nieprzeczytane wiadomości (mimo, że zanaczyłem odczyt wszystkich)
- po kliknięciu w "Mikroblog", wpisy pojawiają mi się po ~10 sekundach, co jest karygodne. Czuje się jakbym przeglądał wykop w 2001 roku, na modemie Zoltrix 33600kbs.

Ogólnie.. dziwnie. Wiadomo, że są choroby wieku dziecięcego i wszystko pewnie będzie naprawione, ale zieballście swój czas który był ~ 2 lata temu. Nie byłoby oskarżeń o plagiat hejto, nie byłoby aż takiej działalności Rumuna (choć to się jeszcze okaże) i przez to prawie codziennego szkalowania godności Anny. Nie byłoby też exodusu do konkurencji.
Bardzo mnie też boli, jak potraktowaliście @sokytsinolop . Chłopak "pro bono" klepał istotną część wykopu (bo AMW były popularne) i zamiast mu pomóc, współpracować, skontaktować się - olaliście go ciepłym moczem. W końcu zrezygnował i wcale mu się nie dziwię.
Dużo by pisać. Wiem, że hajs jest ważny, że wszyscy pracujemy nie dla idei tylko dla kasy i nie ma co udawać że jest inaczej, ale wasz pakt z czerwonym ptakiem był chyba solidnym gwoździem do trumny. Wyobrażałem sobie nawet, że w nowym wykopie w zakładce "Ustawienia" będę wybierał najbliższą mi stację Orlenu (tak jak się wybiera paczkomat z mapki) i dzięki temu na belce u góry będę miał cały czas aktualne ceny paliw na tejże stacji. No tak się jednak nie stało, ale to pewnie w wersji 3.0

A dodam VIPów, może odczytają żale skromnego mirka @a__s @m__b

#wykop #zalesie
  • 2
  • Odpowiedz
@dulux23: https://wykop.pl/wpis/70042861/dzien-dobry-krotka-informacja-odnosnie-amw-po-rela

@marcel_pijak: dzięki. dodam tylko ze to nie jest tak ze płaczę z tego powodu :D przyzwyczailem sie do tego jak to wyglada i niczego innego ze strony wykopu sie nie spodziewalem. po prostu troche przykro mi ze tak bardzo maja #!$%@? na prace spolecznosci, nawet nie mowie o AMW ale o sporo wazniejszej imo aplikacji jaka jest OtwartyWykopMobilny, ale takich przykladow jest mnostwo: skrypty na RowerowyRownik i plywajzwykopem,
  • Odpowiedz