Wpis z mikrobloga

#pytanie #kiciochpyta #agd #pytaniedoeksperta

Mirki, potrzebuję kupić pralkę ;-), bo moja po 12latach dogorywa. Zależy mi na jak najmniej p----a*ej elektronicznie, żeby pochodziła dłużej niż trwa okres gwarancyjny. Możecie coś doradzic:-)? Frania i tarka odpadają - takie już mam awaryjnie.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zależy mi na jak najmniej p----a*ej elektronicznie, żeby pochodziła dłużej niż trwa okres gwarancyjny.


@StachuStach: Albo kup tak za 800-1000zł, albo taką za 3 klocki. Pośrodku nie celuj, nie ma sensu. Te za ok.tysiaka są na 5 lat i są nienaprawialne, a te za 3 klocki są naprawialne ( są do nich części zamienne ) i wytrzymują z 10 lat.

Osobiście mam samsunga za 1100zł i jestem bardzo zadowolony. I
  • Odpowiedz
  • 0
@killerpizza:

@prawdziwek:

Oglądałem dzisiaj i powiem wam załamka :-). 30 pralek do oglądania, jakieś ekobomble, wyświetlacze sracze, małe drzwi, za dużo tego. Spoko jedynie polara i jakiegoś noname producenta widziałem. Jak ja nie cierpię zakupów..

Skończy się tak, że kupię taka za 950zl,gwarancje na 5lat,a potem następną...
  • Odpowiedz
@vajroos: 300-400zł droższe, a ich największą zaletą jest cichsza praca, zużycie energii niewiele mniejsze od współczesnych szczotkowych, . Szczotki sam bym wymienił w okresie pogwarancyjnym:). A sterowniki do silników interwerowych drogie są i jak dupnie to bieda po gwarancji :(
  • Odpowiedz
Skończy się tak, że kupię taka za 950zl,gwarancje na 5lat,a potem następną.


@StachuStach: Kup se BEKO za 8 stówek. Rzucają to raz po raz na promocję w Media Expert. Najtańsza i z gwarancją 2 lata, jak wszystkie ( 5 lat wszędzie za dopłatą ).
  • Odpowiedz
zależy jaki masz budżet ale jak coś w miarę taniego to możesz sprawdzić niższe modele z serii nawigator marki amica, solidnie wykonane są
  • Odpowiedz