Wpis z mikrobloga

Nosz kurfa, kurfa, czemu ten #!$%@? Bitcoin nie chce wejść w korektę? Ja muszę dokupić. Ledwo się jakiś ruch znaczny w górę zrobił i już gimbazie hormony do łba uderzyły. Znów zarobię jakieś śmieszne kwoty, które nic nie zmienią i moje #!$%@? w tym kołchozie, w którym #!$%@? zarabiam i tylko dojebują mi roboty przedłuży się o kolejne kilka lat. Niech ta gimbaza się ogarnie, hormony do łba przestaną uderzać, bo ja na pewno nie będę rypał tam dłużej niż kolejne 3 lata.

Co ja poradzę, to moja wina, że nie mam nakradzionych milionów jak Vati, żeby se wrzucic w lokatę, albo obligacje i kilka procent to już by było w #!$%@?? Uspokójcie dupy i zróbcie rzetelna korektę a nie z poziomu 70 procent up. Mam #!$%@? wypłatę za tydzień.

#gielda #inwestowanie #trading #kryptowaluty #bitcoin #ethereum #cfd
  • 11
@mazaken: Kupiłem tyle ile mogłem i na ile miałem hajsu. Byłem odcięty od prawie wszystkich wypłat, bo wisiałem staremu górę pieniędzy i musiałem spłacać. Dopiero skończyłem i teraz już każda wypłata dla mnie.
@anonimowybagatelizator: @Cinos: Tak to już jest. To jest moje przekleństwo, mój dług karmiczny. Mogę podjąć tysiąc dobrych decyzji pod rząd, ale tyrka niewąska na taśmie łódzkiego wydziału fabrycznego i tak mnie czeka.

Dwa lata temu zarobiłem bańkę, a mój kumpel do mnie

"To tylko fajna liczba, ale i tak musisz #!$%@?ć do końca życia".

I taka jest prawda. Bo teraz, żeby nie rypać i mieć spokój to trzeba mieć tak