Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy są tu jacyś użytkownicy #jaguar i #landrover zwłaszcza jeśli chodzi o #lodz ale zdziwko mnie lekkie wzięło, bo okazało się, że odwiecznie działający salon tych marek z Przybyszewskiego stracił niedawno autoryzację.

I w sumie jedyną alternatywą zostaje obecnie Marvel z Dąbrowskiego. Ktoś korzystał z ich usług?


Porozumienie zostało zawarte pomiędzy British Automotive Holding (BAH), Inchcape JLR Poland (IJLR), British Automotive Centrum (BAC), British Automotive Gdańsk (BAG), British Automotive Łódź (BAŁ) i British Automotive Silesia (BAS).

"Na mocy porozumienia BAG, BAS i BAŁ zaprzestaną działalności dealerskiej od 1 stycznia 2023 roku i przekształcą się w Autoryzowane Serwisy JLR (Jaguar Land Rover Limited -przyp. PAP). BAC będzie kontynuował działalność dealerską JLR. Niezrealizowane zamówienia klientów BAG, BAS i BAŁ zostaną przejęte i zrealizowane przez BAC na dotychczasowych warunkach" - napisano w komunikacie.
Pobierz KamilaDrozd - Nie wiem czy są tu jacyś użytkownicy #jaguar i #landrover zwłaszcza jeś...
źródło: comment_1673894774WRvfehsqSCDKSye5WunCK4.jpg
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KamilaDrozd: bo salon na Przybyszewskiego juz dawno cienko sobie radził przez slabe zarządzanie. Jak chcesz kupić samochód to znam w Marvelu bardzo dobrego sprzedawcę, pracowaliśmy razem długie lata w jednym z salonow.