Wpis z mikrobloga

Nie zepsuli tego! Już po pierwszym odcinku "The Last Of Us" (jest na HBO Max) można stwierdzić, że genialna gra doczekała się równie dobrego serialu. Póki co, wszystko w nim się zgadza. Przedstawiony świat postapo wygląda bardzo realistycznie, podobnie zresztą jak sam początek epidemii pokazany w prologu. Aktorzy zostali dobrze dobrani i jest wyczuwalna chemia pomiędzy dwójką głównych bohaterów.

Wszystko co w grze było dobre, zostało przeniesione do serialu. Już w pierwszym odcinku możemy posłuchać znajomych dialogów czy obejrzeć sceny, które wyglądają 1:1 jak w pierwowzorze. Strasznie się jaram i już po pierwszym odcinku liczę na kolejny sezon, bo o ile pierwsza część gry pozamiatała, to dwójka zafundowała taki emocjonalny rollercoaster, że aż się prosi o wierną adaptację.

Czy serial jest tylko dla graczy? ZDECYDOWANIE NIE. Za "The Last Of Us" odpowiada gość od wielokrotnie nagradzanego i docenionego przez widzów "Czarnobyla". Dla fanów mrocznych klimatów pozycja obowiązkowa.

#thelastofus #seriale #hbomax #paranafilm
Pobierz Paranafilm - Nie zepsuli tego! Już po pierwszym odcinku "The Last Of Us" (jest na HBO...
źródło: comment_1673872114o7OGWhvjqBVsE8Gb2JUFzp.jpg
  • 21
@Para_na_film: Jest to film czy serial który opiera się na znanej postaci, a postać jest jedną z głównych. Zmiany wizerunkowe postaci które są ikoniczne nie są dobrze postrzegane przez standardowego odbiorcę. Gdyby to była jakaś postać poboczna której imienia nawet bym nie pamiętał, luz. No chyba, że odnosi się to do ludu z lasów znanym ze swojej jasnej cery to inna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zmiany wizerunkowe postaci które są ikoniczne nie są dobrze postrzegane przez standardowego odbiorcę


@AnonimoweLwiatko: od kiedy wykopek jest standardowym odbiorcą? Odbiorcą jest John z Ohio i Jane z Londynu, oni mają na to #!$%@? a najbardziej jak zwykle narzekają ludzie, którzy i tak by tego nie zamierzali obejrzeć.
Poza tym Ellie jest biała, więc nie wiem o #!$%@? ci chodzi
@janushek: Obejrzeć pewnie kiedy obejrzę. Ty najlepiej wiesz na co mają #!$%@?, a komentarze amerykańców jednak mówią swoje. Nie wiem jaka jest bo nie oglądałem filmu jak widać ale czytałem jakiś czas temu info w sieci, że myślą nad czarną aktorką do tej roli.