Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@animoji: chłopie o tym co to jest wiedzieliśmy już w kwietniu/maju 2020 więc to pieprzenie, nagle dziury i pryszcze wyjdą xD
@Pawulonik_5mg: Mnie #!$%@? denerwuje jak gość z grypą stoi w kolejce i prycha na każdego. Czy ci ludzie nie wiedzą że moge mieć #!$%@? na chorowanie na jakąkolwiek chorobę - grypę etc. i za 14 dni wyjęte z kalendarza też mozna dostać w głupi ryj. To te durnie cieszą japę
@Iudex a co powiesz na pokolenie Niemców którzy uwierzyli ze należy wytępić jeden naród, nagle przez propagande zaczeli zyc nienawiscia,generalnie ludzie są glupi i od dawien dawna można nimi łatwo manipulować
masowe testowanie przed każdą wizytą i przyjęciem to bezsensowne tracenie czasu tym bardziej, że wyniki to zwykła loteria.


@Krupier: XDD Tu widzę że chłopski rozum na całego. Powodzenia z zamknięciem ludzi z COVID z ludźmi już na coś chorymi. Tym bardziej na oddziale onkologicznym albo na chirurgii. To że wyniki to zwykła loteria to szurańsko, ale na pewno masz na to badania, bo przecież nie pisałbyś rzeczy z czapy, prawda?

Co?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PochodnaFunkcji:

1. Ale o co ci chodzi? Ty myślisz, że oddziały zakaźne i onkologiczne to na jednym korytarzy są czy co? Przecież zakaźne to często osobne budynki, a jak nie to osobne sektory.

I jakie szurańsko? Wy serio macie pamięć złotej rybki albo jakiś syndrom wyparcia. Już nie pamiętasz jak ludzie robili kilka razy dziennie testy i otrzymywali różne wyniki?

2. No i w tym czasie hospitalizacji też było mniej niż
Ty myślisz, że oddziały zakaźne i onkologiczne to na jednym korytarzy są czy co


@Krupier: Tak właśnie jest. Osobne budynki to może są w amerykańskich filmach.

Już nie pamiętasz jak ludzie robili kilka razy dziennie testy i otrzymywali różne wyniki?


To się zdecyduj czy testy w szpitalu zajmują dużo czasu czy są wykonywane gówno testami z media ekspert.

No i w tym czasie hospitalizacji też było mniej niż w 2019.


Może,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PochodnaFunkcji:

1. Nie, nie jest tak.
2. A gdzie ja cokolwiek pisałem o czasie robienia testów? Ogarnij się gościu.
3. Chociażby to, że obala to mity o rzekomo zapchanych szpitalach.
4. Nom, i mamy taką niemal co sezon, nawet teraz. I jakoś dramatu nie ma. Tzn. no wiadomo, jest #!$%@?, no ale cóż, w pracy nie zawsze jest lekko.
5. No są groźne i groźniejsze (covid nie był na tyle groźny
Nie, nie jest tak.


@Krupier: No to źle trafiłeś bo przykład z pierwszej ręki że dziewczyna na chirurgie musiała iść przez zakaźny

A gdzie ja cokolwiek pisałem o czasie robienia testów? Ogarnij się gościu.


Napisałeś "masowe testowanie przed każdą wizytą i przyjęciem to bezsensowne tracenie czasu tym bardziej"

Chociażby to, że obala to mity o rzekomo zapchanych szpitalach.


Szpitale nie były zapchane w 2020. Mogło brakować respiratorów, albo konkretne oddziały były
@Iudex:

Wstyd przed następnymi pokoleniami. W zasadzie nie ma żadnego wytłumaczenia dla tej skali idiotyzmu


Oczywiście że jest wytłumaczenie, po pierwsze ludzie lubią być skrajni, logiczne wypowiedzi itd. nie są zbyt dobrze widziane w społeczeństwie

Po drugie, każdy w swoim życiu przeżył na własnej skórze efekt kruggera dunninga, jedni z niego wyszli i wyciągli wnioski i nauczyli się pokorzy, drudzy do dziś udają że mają podejście naukowe i że oni mają