Wpis z mikrobloga

Do gry The Settlers 2 zrobiłem mapę Gothica 3 w 2019 roku.
Zaczynamy walką z okrami w Ardei, a naszym głównym celem w grze jest odnalezienie Xardasa (czyt. portalu)

W grze występują buntownicy, orkowie i asasyni.

Skrót do Nordmaru nam blokuje nasz sojusznik w Vengardzie, i musimy przebyć długą drogę przez Monterę.

#gothic #settlers #settlers2
Stare wpisy: #settlers2myrtana
Pobierz rukh - Do gry The Settlers 2 zrobiłem mapę Gothica 3 w 2019 roku.
Zaczynamy walką z ...
źródło: comment_1673864460N9rpjXRbDEGVw9DbbnYeeg.jpg
  • 13
@rukh: Genialne, szacun za pomysł i włożony trud! Akurat Settlers 2 to jedyna część serii, w którą grałem i bardzo ją lubię, choć to była ta wersja z lat 90 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Będę musiał w końcu obczaić rimejka i chętnie przy okazji sprawdzę Twoją mapę jeśli będzie dostępna :)
@wez_idz_sobie: Przecież częśći 2 3 i 4 nie są ze sobą kompatybilne.

Powstał mod "Settlers United" do Trójki i Czwórki gdzie można w przyspieszeniu grać.
Do oryginalnej Dwójki istnieje mod "Return to the Roots", tam można grać nawet z prędkością x4. W ostatnim tygodniu nawet rozgrywka multiplayer na 6 osób została dodana na YT: https://youtu.be/raCNSJ7D_xk

Dwójkę Dziesięciolecie z 2006 roku można było grać już od początku z
@Tami: Znalazłem tydzień temu tutorial jak tworzyć mapy za pomocą "Height Maps".
Od razu wziąłem się za testowanie, by stworzyć mapę Lego Bionicle.

Gdybym o tym wcześniej wiedział, skróciłoby to moją pracę nad mapą Gothica o kilka godzin. Tak to ukształtowanie terenu robiłem na oko :D , oprócz wyznaczania wybrzeża.

@HuLLaJNoGa Nikt nie robił gameplayów, ale są Screeny na stronce. Zrobiłem kilka aktualizacji do mapy po tym jak ja ją