Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Żeby w XXI wieku rejestrować na "lekarz będzie od 9:00 do 11:00" to serio trzeba patologiczne spojrzenie na pacjenta mieć XD
Przyjechałem ok. 8:15, bo muszę zdążyć do pracy, a tu już przede mną 7 osób w tym 5 emerytów, w tym jeden z prowiantem xD
Lekarza jeszcze nie ma a w kolejce już kilkanaście osób
Zajebiście elegancko. Gdybym przyszedł na czas to by mnie nawet nie przyjął, bo by nie zdążył XDDDD
Powinni wprowadzić obowiązek rejestrowania na daną godizne w NFZ.
#nfz #lekarz #zdrowie #patologiazmiasta
  • 7
@Shatter: W mieście takie zwyczaje? Myślałem, że takie rzeczy tylko na wsiach, w mojej rodzinnej wiosce w ten sposób przyjmują. Natomiast w miastach myślałem, że już powszechne jest rejestrowanie się na godzinę/numerek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cutecatboy: u mnie na wsi do rodzinnego się umawiam nawet na godzinę, a w szpitalu wszyscy (jak słyszę z rozmów na korytarzu) przyjmują na kolejkę xd
Najgorsza zawsze medycyna pracy, 60 osób, wszyscy o 7 rano, masakra xd
@Shatter: u mnie zadnej karteczki nie ma a standard jest taki ze i tak jak przyjedziesz to wejdziesz 2 godziny pozniej, bo sie stado bab zlatuje i kazda bez kolejki wchodzi a lekarz pozwala
@Shatter: to jest nie realne. Teraz jestem w przychodni . Umówili mnie na 12:00 przyjechałam nauczona doświadczeniem o 12:40 ( ͡° ͜ʖ ͡°)- a tu już pełna kolejka xd bo lekarz jeszcze nie zszedł do przychodni z oddziału xd równocześnie przyjście wcześniej nie miałoby sensu bo te dziadki tu od rana siedzą. Z emerytami nie masz szans
@szynszyla2018
Ja musiałem być jak najszybciej, bo w południe zaczynałem pracę xd wiedziałem, że będzie kolejka, lekarz się spóźni itd., ale jednak musiałem najpóźniej po 11 jechać na chatę już