Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SzerszenAzjatycki: @Glacial: @Klepajro: przecież @Sandrinia to typowy, oczywisty, atencyjny troll. Gdzie bym nie widział w gorących wpisu o relacjach damsko-męskich to są jej komentarze z femi fikołkami, stylizując się na specjalistę w temacie.

Wrzuciłbym na #czarnolisto, ale w sumie śmieszne jest to jak ją orają w komentarzach i się do tego przyzwyczaiłem. Jak kogoś to tylko denerwuje, to polecam jednak #czarnolisto i nie dawać atencji.

To chyba podobny
@Sandrinia: oj, nie znasz jak działa przeciętna kobieta.. To że w Twoim otoczeniu są normalne równie dobrze może być bańką. Nie ma czegoś takiego, że laska Cię lajkuje to rozważa spotkanie z Tobą i normalnie pisze i coś się musi wydarzyć aby jakoś się źle zachowała czy po prostu była słabą osobą.
Załóż sobie konto na tinderze ze zdjęciami Twojego męża/chłopaka i spróbuj jako on kogoś poznać. Takie doświadczenie da Ci
@mk321: bardzo rzadko wypowiadam się na takie tematy, żadna ze mnie feministka i zresztą #blackpill mam na czarnej, a tam najczęściej jest poruszany temat relacji damsko męskich, przynajmniej zanim ten tag wylądował u mnie na czarnej liście. Może mnie z kimś pomyliłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak czy siak żaden ze mnie troll. Ale uważaj sobie na mój temat co chcesz i śmiało, zgłaszaj multikonto ¯\_(ツ)_/¯
@SzerszenAzjatycki: Dobra, ale rzeczywistość jest taka, że gdyby jej się podobało zdjęcie i opis, chciałaby się spotkać. Gdyby zaskoczyła rozmowa, chciałaby się spotkać.

Jeśli zdjęcie nie podziałało, rozmowa też nie i wyskoczyłeś z pytaniem o spotkanie, gdy ona była "zimna" a nie nakręcona, to jakiej innej odpowiedzi się spodziewasz, niż dystansującego "może"?

Te przeskoki na kolejne etapy jednak muszą mieć podkładkę zaangażowania emocjonalnego po stronie dziewczyny.

Możesz się pieklić, ale taka
@r5678: szanujemy z mężem swoją prywatność i nie wrzucamy nigdzie swoich zdjęć. Zresztą jak by to wyglądało gdyby znalazła "jego" profil na tinderze jakaś znajoma i by sobie pomyślała "co za gnojek, ma żonę przecież". Szanuję też czas i uczucia innych ludzi, więc nie zamierzam zakładać fejkowych kont. Widocznie nie zauważam tego co Wy, bo będąc w stałym związku od lat nie biorę w tym udziału ¯\_(ツ)_/¯