Wpis z mikrobloga

@GhostTrick: to nie jest męskie, zdecydowane podejście tylko elementarne zasady dobrego wychowania i przy okazji trzymanie się konwencji używanej przez siebie aplikacji randkowej. Działa to w obie strony. Jak nie jesteś zainteresowany, to nie utrzymujesz kontaktu.
@SzerszenAzjatycki: tak to jest, kiedyś założyłem drugie konto ze zdjęciem jakiegoś modela na jakiś portalu randkowym, laska wg komentarzy podobno była sapioseksualna czy jakoś tak, że niby intelekt ją kręcił najbardziej

ze mną prawdziwym gadała tak od niechcenia, choć nie jestem jakiś brzydki, nie mam zakoli, czy wzrostu podłego, praca w IT itp

do naszego modela sama wypisywała i model z nią rozmawiał zdawkowo a ona się prosiła o spotkanie

takie
@SzerszenAzjatycki: Gurwa mirku az sie zalogowalem specjanie tylko po to by ci napisać, ze szanuje w #!$%@?. Dzisiejsze laski sa tak rozpieszczone, ze w ogole po tekscie w stylu "jeszcze nie wiem na kogo się zdecyduje, zrób cos by mnie przekonać że jesteś wart" i oczekiwaniu ze staniesz na glowie by móc ją gdzieś zaprosić ty ją wysmiejesz za ogromne ego i mniemanie. Szanuje w uj. A i postami typu @
nie chce cię martwić, ale to ona zakończyła rozmowę. xD Nie wyszedłeś na czada tylko na pajaca. Po co się ma z tobą spotykać zanim cię lepiej pozna? To nie "łaska", przegrywie, tylko normalne podejście zdrowych ludzi, którzy nie lubią marnować czasu na spotkania z #!$%@? wie kim. Łatwiej zmarnować czas rozmową na smartfonie.


@Kotznapedemjonowym: Trochę kreteński argument. To tak jak kiedy podchodzisz do laski mówiąc jej, że musicie porozmawiać, chcesz
@TrinityBomb: jakbyś poczytał dalej to byś się dowiedział że przeprosiłam OPa, bo Mirek @r5678 ma rigcz i potrafi prowadzić dyskusję kulturalnie bez wyzwisk i szydzenia. Ale dla was nieważne co kobieta powie czy nie, to i tak zawsze będzie źle.