Wpis z mikrobloga

Gdzie byście kupili "normalne długie spodnie materiałowe", na co dzien? Nie chce mi się już kupować dżinsów. A wkurza mnie dostępność spodni materiałowych w sklepach z ubraniami w galerii. Zupełna loteria w kolorach, "kroju", itd.

Są jakieś sklepy jak Levi's ale ze spodniami materiałowymi?

#modameska #niebieskiepaski
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tostownica: takie, które nie są we wzorki, nie są do garnituru, nie są to "chinosy" pod business casual. nie są to spodnie jak ze zdjecia, z jakimis dziwnymi kieszeniami.

Spodnie typu krój typowych dżinsów, jednokolorwe, itp rzeczy. Licze, że istnieje sklep ze spodniami tego typu, z różnymi krojami i różnymi materiałami (cieńsze, grubsze, itp), różnymi kolorami.
NewBlueSky - @Tostownica: takie, które nie są we wzorki, nie są do garnituru, nie są ...

źródło: comment_16738363201oAwJTCkCJUNqTRp904Fm1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NewBlueSky: jeśli szukasz takich jak na zdjęciu, to polecam sprawdzic decathlon, w h&m też nie raz bralem, ale tam zawsze po praniu kolor blakl:/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NewBlueSky: w Auchanie są normalne bawełniane. Cena 50-100 w zależności od grubości materiału i kroju (fit/regular). Kieszenie 2 z przodu i 2 z tyłu. Marka się nazywa inextenso
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@artiom143: no wlasnie wybor w takich sklepach jest slaby. Bo oni ciagle zmieniaja cos i ciagle jest dostepny ogrwniczony wybor, a to z powodu krojow/modeli, a to z uwagi na kolory.

Mnie zastanawia czy istnieje jakis sklep, ktory w 95% sprzedaje same spodnie. Tak jak wchodze do Levis, od prawej do lewej mam same spodnie, kilka krojow/materialow i pelno roznych kolorow.
  • Odpowiedz