Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Strasznie mnie ciekawi skąd taka popularność #norweski w Polsce?

Sam kraj wydaje się dosyć mało ciekawy na pierwszy rzut oka i nudny (pewnie się mylę) bo zaledwie 5 milionów ludzi z czego największe ich skupisko i atrakcja to Oslo i w zasadzie tyle. Jakiejś wymiany handlowej wielkiem z nimi nie mamy. Sklepów, korporacji, firm w Polsce też nie żeby było aż takie zapotrzebowanie. Jedyne co kojarzę to kilka lat temu kilka ofert do pracy na słuchawce z norweskim i tyle. Ktoś wyjaśni skąd taka popularność chociażby na wykopie? Przebija inne języki skandynawskie i sporo europejskich.

#jezykiobce #jezyki #nauka #praca #emigracja #rozwojosobisty #norwegia #skandynawia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c46c3b01f4c80d1901af8b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
Sam kraj wydaje się dosyć mało ciekawy na pierwszy rzut oka i nudny (pewnie się mylę) bo zaledwie 5 milionów ludzi z czego największe ich skupisko i atrakcja to Oslo i w zasadzie tyle.


@AnonimoweMirkoWyznania: a co do tego, ja sie zastanawiam co jest dla Ciebie atrakcja. Jak chcesz galerii handlowych i wiezowcow na kazdym kroku to tak, nic tam nie ma, ale to troche brzmi jakbys opisywal kraj w ktorym