Wpis z mikrobloga

@MaczuPikczu512: a ja jestem rozdarty między nocą kiedy wszyscy śpią i jest tylko spokój oraz cisza a porankiem kiedy słońce zaczyna powoli pokazywać się na niebie sprawiając, że te zaczyna dosłownie płonąć. A ogień ma piękny kolor (ʘʘ). W sumie każdy zmysł ma swoją ulubioną porę. Noc dla słuchu i węchu (idź do lasu w środku nocy i poczuj go nosem) Poranek dla wzroku i dotyku
  • Odpowiedz
@MaczuPikczu512: właśnie dlatego bardzo dobrze wspominam swoją prace na nocki, normiki gdzieś tam w dalekiej perspektywie funkcjonują sobie, ja funkcjonuję sobie, byłem jakiś taki bardziej ciekawy świata, czas płynął mi bardziej przystępnie, ogólnie było super
  • Odpowiedz