Wpis z mikrobloga

Słuchajcie coś niesamowitego dzisiaj, znowu się pokłóciłem z moją ukochaną. Poszło o te moją chuć zwierzecą, ale uważam że jest normalna- chce kilka razy w tygodniu, ona mi nie daje ani razu stąd problem.

Naliczyłem przez ostatni rok 6 zbliżeń. Chciałem pójść do seksuologa to mówi że to ja powinienem bo to ja mam problem ze chce tak często.
Dziś zrobiłem awanturę i ona powiedziała na koniec żebym dziurę w ścianie wybił i tam ładowal. Aż mnie zmroziło, kto normalny by tak powiedział?

Jesteśmy już szmat czasu razem ale teraz widzę że to chyba nie ma przyszłości. Chłopaki. Tagu #przegryw powiedzcie czy raz na dwa miesiące to lepiej niż wcale? Wątpię że z moją mordą znajdę kogoś innego.

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks
  • 31
@lubielizacosy: Powiedz jej, ale spokojnie, że nie jesteś zainteresowany związkiem/małżeństwem (czym tam jesteście) bez seksu. Nic więcej, tylko tyle.

Zobaczysz czy w ciągu kilku dni/tygodni coś z tym zrobi - wróci do tematu, czy oleje. Wtedy będziesz wiedział jakie jest jej nastawienie i wtedy przyjdzie czas na decyzje co dalej.
@lubielizacosy No 6 razy w roku to w moim patologicznym związku jest, a może nawet więcej. XD Patologicznym, bo oboje mamy libido szurające po podłodze i po prostu nam się częściej nie chce albo nawet chce ale szkoda zachodu. Jeśli nie było u was tak od zawsze to może u niej są jakieś problemy hormonalne, a może ma jakieś problemy natury psychicznej? Ogólnie wydaje mi się że bardziej normalne jest tak jak