Wpis z mikrobloga

A wy co widzowie myślicie o tej akcji buddy? Mi się podobało. Ciekawe, ile ja bym miał widzów na takiej transmisji i ile bym sprzedał takich losów, no ciekawe powiem wam *śmiech Wardęgi* może ja też powinienem zrobić taka loterie? Co myślicie widzowie? *śmiech Wardęgi* Tylko muszę pomyśleć co byście mogli wygrać, co byście chcieli widzowie? Taka loteria dla watahy no powiem wam, że ciekawe *śmiech Wardęgi* o wiem zrobię ankietę, chcecie ankietę widzowie? Tylko co wpisać w tej ankiecie, dobra potem zrobimy ankietę, musze pomyśleć... Piszcie na czacie widzowie, albo dobra nie, nie bo jeszcze jakiś wykopek wygra i dopiero by było *śmiech Wardęgi*.

#famemma #wardega
Pobierz Heekate - A wy co widzowie myślicie o tej akcji buddy? Mi się podobało. Ciekawe, ile ...
źródło: comment_1673818200GMAij16ITqToENWpXnd1SQ.jpg
  • 8
@Heekate: co wpisac w tej ankiecie? Hmm, to nie wiem, to zróbmy pierwsze ankiete czy Pasut dobrze poprowadził konferencje. Ooo, 91% na nie? No ludzie sa podzieleni. A teraz zapytam was czy Boxdel dobrze prowadzi tego cage z Mandzio i Karolkiem. 85% na nie i 15% na #!$%@?. No tez mi sie tak wydaje. Dobra tu jakis donejt za 5 zł od Karolek2013 " rucham ci stara". Hehehe no jak wiem
@Revendzer14 to bardziej w ten sposób "dobra to zróbmy ankiete czy Pasut dobrze poprowadził konferencje, moim zdaniem #!$%@?, ale zobaczmy co wy sądzicie, bo podkreślam MOIM ZDANIEM PASUT #!$%@? POPROWADZIŁ, nic nie sugeruje, chce poznać wasze zdanie"
@CHAPLN: Nie bronił, on dobrze wiedział co robi i grał matołami psychologicznie rzucając im odpowiednią narracje " ej nie śmiejcie się z Pasuta nie prowadzi AŻ TAK źle " serduszko dla pasuta, a teraz zrobimy ankietę
-Prowadzi źle
-Prowadzi nie aż tak źle
@CHAPLN: nie odnoszę się tylko do tego, tylko ogólnie do tych ankiet Wardęgi, że zawsze najpierw manipuluje i sugeruje 12-letnim watahańczykom jakie mają mieć zdanie na dany temat a potem robi ankiete xd