Wpis z mikrobloga

Czy można się przeprowadzić rowerem cargo?
Tak. Chociaż mnie by to zajęło tydzień jazdy raczej, więc kursowałam bullittem bardziej z ciekawości (11km w jedna stronę) ;)
W pierwszej minucie „jechania” tym pomyślałam, że to jednak nie najlepszy pomysł jednak, bo trzeba się uczyć jeździć prawie od nowa, ale po pół godziny już potrafiłam panować nad tym wozem.
Na duży plus wspomaganie elektryczne w korbie, bo bez niego jest bardzo bardzo ciężko (zwłaszcza z załadunkiem).
Ogólnie fajna sprawa i taki rower wpada na listę n+1 na przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower #rowercargo
Pobierz wspodnicynamtb - Czy można się przeprowadzić rowerem cargo?
Tak. Chociaż mnie by to ...
źródło: comment_1673801767gKbL30mNm8C0AnielKHdmr.jpg
  • 20
@swinkapl:
- przyczepka zajmuje więcej miejsca w kwestii przechowywania
- w cargo mam siedzisko dla 2jki dzieci z którymi mogę rozmawiać i widzą to co ja i mogę przełożć siedzisko żeby jechały tyłem i wtedy widzę ich twarze
- w przyczepce typowo dla dzieci nie przewiozę choinki
@wspodnicynamtb: Widziałem Cię na Arkadach wczoraj z tymi monsterami xD Zastanawiałem się co to za szalona rowerzystka. To pod kwiatkami to szafka? Bo miałem niezła rozkminę z tramwaju po ciul takie dziwne rurki przy skrzyni na rowerze
@oko_strusia no właśnie, tak myślałem że cena kosmos ;D ostatnio widziałem na mieście takiego fajnego elektryka cargo, że mama z dzieckiem była w ładowni a tata prowadził. Myślę sobie - super opcja. Szukam po necie - ceny od 40k zł (°°