Wpis z mikrobloga

Imigracja kobiet na zachód:: może znaleźć na spokojnie męża/chłopaka, pobawić się z egzotycznymi chłopami, dużo zarobić i żyć na wygodzie.

Imigracja mężczyzn na zachód: zagraniczne kobiety się ciebie brzydzą tym samym nie znajdziesz żony/dziewczyny i nie pobawisz się z kobietami w klubie, dużo zarobisz ale jakim kosztem i zamiast żyć na wygodzie u chłopaka/męża zagranicznego to będziesz żył z innymi polakami w jakiejś kanciapie 2x4m dla 10 osób.
#przegryw #blackpill #imigranci #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #p0lka #tinder #randkujzwykopem
  • 36
@tylkoponsfw ja bym za #!$%@? nie chciał mieć syna xD pobór do wojska na mięso armatnie, emigracja dramat i bycie wycieruchem, jedyna opcja na poprawę swojego bytu to tylko edukacja i ciężka praca ¯_(ツ)_/¯ i jeszcze musisz dłużej czekać na wnuki xD
@sqlserver: edukacja oczywiście jest bardzo ważna, ale skończenie między innymi kierunków inżynierskich, lub jakichkolwiek technicznych, które pozwolą na znalezienie dobrej pracy na zachodzie, a nie skończenie zarządzanie na Wyższej Szkole Administracji i Zarządzania w Pcimiu Górnym. Doświadczeni polscy inżynierowie są bardzo pożądani na zachodnim rynku pracy. Jeśli wniesiesz odpowiednią wartość i doświadczenie do firmy, nawet mirek zakolak zarobi tyle, ile zarabia tubylec.
@sqlserver: o chłopie, to świat stoi przed Tobą otworem. Kto może uzyskać doktorat z fizyki? 0.5% studiujących w ogóle, może 2% studiujących fizykę? Oczywiście tu instytut danych z dupy wjechał, ale osobiście nie znam nikogo, kto studiowałby fizykę, a tym bardziej może pochwalić się tytułem doktora w tej dziedzinie. Szczerze zazdroszczę, chciałbym mieć umysł ścisły, niestety przez lata zaniedbań podstaw teraz w wieku 30 lat nie chce mi się tego nadganiać.
@sqlserver: Jak my wszyscy, każdy kiedyś umrze.
Ale że co, nie masz satysfakcji z pracy? Nie robisz nic na co dzień, co sprawia Ci przyjemność? Mając dobrą pracę i kasę to praktycznie niemożliwe.
@Serafello człowieku, jaką przyjemność?
Nie miałem absolutnie żadnej przyjemności ponad 3 lata, odkąd zostawiła mnie dziewczyna.
Co kasa ma do tego?
Jestem nikim, nie mam żadnych znajomych, nic.
Wracam z pracy do domu i wyję z rozpaczy i tak każdego dnia.
Teraz jestem non stop na lekach, bo już nie wytrzymywałem.
Miałem kilka prób samobójczych, ale za każdym razem nie miałem odwagi zrobić tego ostatniego kroku.