Wpis z mikrobloga

@Beeercik:

Dajcie se już siana z tym naprawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie, każdy sprzedany egzemplarz to więcej pieniędzy dla rosyjskiego rządu na rakiety które zabijają niewinnych ludzi
@Beeercik:

A jak mam wykupiony Game Pass na 2 lata do przodu to muszę go teraz anulować, żeby nie przyczyniać się do mordowania Ukraińców za moje pieniądze?


Z czystej przyzwoitości możesz tego nie ogrywać.
@Beeercik:

Nie rozumiem co moje zagranie bądź nie zagranie w gierkę zmieni w kwestii sytuacji na Ukrainie

Jak więcej osób zbojkotuje grę to będzie większa szansa, że Microsoft w przyszłości pomyśli wybierając studio do współpracy. Jak chcesz to graj, ale dla mnie moralnie słabe jest granie w grę która finansowana jest przez ruski rząd, który morduje ludzi. No ale kto co lubi ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Microsoft w przyszłości pomyśli wybierając studio do współpracy.


@AntyKuc: akurat studio ma tu najmniej do gadania czy gra będzie w gamepassie czy jej nie będzie. Za takie sprawy odpowiada wydawca.
@AntyKuc: xboxiarze pokazują ile ich interesuje zabijanie ludzi bo gra będzie w abonamencie za 4 ziko i koniecznie TRZEBA ją ograć part 2137( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja nie ogram, może jakby wszyscy tak zrobili to coś by się zmieniło ale nie 4 ZIKO ZIOMUŚ, SZTOS XD
@wojtaasp:

idąc Twoim tokiem myślenia kupując grę od twórców amerykańskich to też wspieram morodowanie ludności na świecie xD co za pokrętna logika

Jesteś głupiutki, ale to nic, dużo ludzi jest.
@hekktik:

a, czyli jednak mentally challenged. no spoko, bywa i tak. powodzenia

Powodzenia troglodyto. Pamiętaj, że wrzucanie angielskich słów w środek zdania nie zmieni tego, że jesteś dnem społecznym XD
@AntyKuc: wow "dno spoleczne" bo wysmialem twoje komiczne #!$%@? o nie kupowaniu gierki bo uga buga wspierasz putina xdd to jak wygrac

idz odstrzel na ulicy dzieciaka/babcie kupujaca u ruskich bułki bo kasa z podatkow na to wspiera ten kraj, pajacu
@Symmachus: i czemu cie to rozwala, a co mieli caly team #!$%@? na inny kontynent? podatki placa na cyprze skoro tam sie zarejestrowali

“We currently have 130 talented and dedicated developers in our global team located in Poland, Ukraine, Austria, Kazakhstan, Georgia, Israel, Armenia, United Arab Emirates, Serbia and Cyprus. At various stages, we engaged contractors who worked with the biggest AAA games in all areas – from Art to QA
@hekktik:

i czemu cie to rozwala, a co mieli caly team #!$%@? na inny kontynent? podatki placa na cyprze skoro tam sie zarejestrowali


Pajacu, ale wejdź w link który wrzuciłem.

Ps. Ja wiem, że Mundfish jest formalnie zarejestrowany na Cyprze, jednakże kampania reklamowa, pracownicy, dyrekcja i spółki powiązane z Mundfish siedzą w Rosji. Rejestracja firm na Cyprze to jeden ze znanych sposobów omijania ograniczeń do UE. Firmy współpracujące
@hekktik co do tego ma narodowość szeregowych pracowników? W cdprojekcie też znajdziesz osoby nawet z Ameryki, to znaczy że firma przestaje być polska lol. A do tego to typowa praktyka w rosyjskich studiach, wargaming też jest "cypryjską" firmą xD Do tego nie wiem kto tu bardziej się spina, zaraz ci żyłka pęknie chyba.
@AntyKuc: wez imbecylu nie odpisuj mi nawet juz xdd masz 180+ team z pieryliarda krajow a ty placzesz jak debil ze kasa z gierki oplaci putinowi rakiety. jestes typowym wykopkowym odklejencem przehisteryzowanym juz tematami wojennymi, idz na spacer, mamie pomoz w czyms, pokoj sprzatnij

to ze wyskakujesz z bluzgami personalnie to pomijam, niczego wiecej sie nie spodziewalem

@Symmachus: nastepny tytan intelektu
@hekktik:

wez imbecylu nie odpisuj mi nawet juz xdd masz 180+ team z pieryliarda krajow a ty placzesz jak debil ze kasa z gierki oplaci putinowi rakiety. jestes typowym wykopkowym odklejencem przehisteryzowanym juz tematami wojennymi, idz na spacer, mamie pomoz w czyms, pokoj sprzatnij


Interpunkcja i składania jak u dziecka z 5 klasy szkoły podstawowej, ale to ja jestem imbecylem XD
@hekktik dobra bo widzę że zaraz padniesz na zawał z podniety bo wyzywasz randomów zamiast przestawić jakiekolwiek argumenty (pracuje w firmie z oddziałami w Norwegii, Polsce, Chinach i w Szwecji, rozumiem że mam policzyć gdzie więcej ludzi pracuje i wtedy mi wyjdzie skąd jest firma? XDDDDDDDD). Wolę kupić 25 kopii nowego stalkera niż jakiś rosyjski szajs co gloryfikuje jakiś pseudo post-neo-socsurrealizm, do kosza z tym syfem.
@Symmachus: typie jakie mam ci argumenty przedstawic jak jeden clown pieprzy o wspieranu ruskich gowno gierką a drugi o gloryfiowaniu post-socsurrealizmu (rotfl, sie wysililes) gdzie to taki setting i taki artstyle. jestescie obaj odklejencami z internetu, na #!$%@? ja tu mam sie wysilac na elaboraty